Елочка Подоляк виставила міністра Вову Бородянського повним дурнем

16 січня 2020, 11:56
Власник сторінки
журналист
0
27
 Елочка Подоляк виставила міністра Вову Бородянського повним дурнем

Чи не час зробити ПРАВИЛЬНИЙ кадровий висновок і просто звільнити те упосліджене нещастя з відповідальної посади заступника міністра культури?

Тупуватим  містечковим чиновницям не можна давати владу і гроші. Обмежений інтелект штовхає їх до дурнуватих вчинків, які вони навіть не можуть осмислити. Гроші є, розуму не треба…

Яскравий приклад примітивізму – нова заступниця міністра культури, молоді і спорту Елочка, пардон, Ірочка Подоляк. Це просто анатомічний приклад розумової обмеженості, який можна розміщувати у підручниках!

Дівчинці нарешті легально (не вкрала ж!) нарахували рекордні 16 тисяч доларів зарплати і премії за кілька тижнів роботи на новій посаді. І дах відразу зірвало!

Відома письменниця Лариса Ніцой написала про це у Фейсбуці. Сайт “Музеї України” передрукував http://www.museum-ukraine.info/?p=8225

під заголовком

Лариса Ніцой: Можна дізнатися розцінки мінкульту? За що Подоляк отримала 394 000 грн.

В соцмережах почався відвертий регіт з кадрових рішень недолуго-випадкового міністра Бородянського, який взагалі неграмотний, не вміє писати ні російською, ні українською мовами і навіть не знає івриту! Що у часи правління іудейської секти Хабад є мало не злочином перед Любавицьким ребе… Як такі люди зможуть достойно зустріти Мошіаха? (До речі почитайте про тих релігійних збоченців, а потім зрозумійте, за кого проголосували…). Зебіли, якщо коротко.

Зрозуміло, мікроскопічних розмірів розум Елочки не зміг сягнути таких глибин. Але, на інстинктивно-тваринному рівні, воно зрозуміло, що щось тут не так. І найняло хакерів. Бабки ж є! Захист спрацював, сайт “Музеї України” атаку витримав.

Тоді вони понаписували десятки скарг на сайт Музеї України в адміністрацію Фейсбуку. Та повідомила редакцію. Ми оскаржили. Але, скарг було так багато, що ФБ просто забанив сайт! Зайдіть через Гугл, і спробуйте щось поширити на ФБ чи послати лінк в меседжі – бан сайту!

Розгул швабоди шлова від Цукерберга – теж член секти Хабад, між іншим…

Ось як прокоментувала ситуацію Лариса Ніцой:

Ні, ну ти лише подивися на них! Вони ще й рота затикати нам будуть! Ми що, повернулися в сталінські часи? Вимога прозвітувати, за що посадовці отримали такі великі зарплати і премії – ОБРАЗЛИВА!

Сайт “Музеї України” поширили на своїй сторінці мою вимогу, показати громадянам України звіт, за які послуги-функції заступник міністра культури Подоляк отримала в минулому місяці (грудні) зарплати та премії 16 тисяч доларів. Хочу знати, за що. Що такого вміє робити Подоляк, чого не вміємо робити ми, вчителі, лікарі, бібліотекарі тощо. Хочу знати, куди нам рости, що вдосконалювати. Звіт, будь ласка. У нас демократія, ми маємо право знати. У нас прозоре громадянське суспільство.

То що ви думаєте! На сайт наскаржилися ображені і його забанили! Якщо ви зайдете на сайт і спробуєте поширити допис, то вам напише, що цей допис не можна поширювати, бо він МІСТИТЬ ОБРАЗУ!!!

Якщо ви скопіюєте посилання і вставите у ФБ, то ФБ вам підтвердить, що не поширить цей допис, бо допис не відповідає СТАНДАРТАМ спільноти.

Вимога прозвітувати, за що посадовець отримав гроші – це ОБРАЗА і ПОРУШЕННЯ стандартів Фейсбуку.

Допис не містить ні прокльонів, ні обзивань, містить лише вимогу ПРОЗОРОСТІ, але це, виявляється, за стандартами фейсбуку, ОБРАЗА!

Так от, у мене два питання.

Перше. Може це не допис не відповідає стандартам фейсбуку, а ФЕЙСБУК НЕ ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ світової спільноти, стандартам демократії, стандартам прав Людини?

Друге. Українці, коли наступні вибори?

Чесно кажучи, ми не розуміємо, чому різноманітні негідники так оскаженіло накидаються на маленький культурологічний сайт “Музеї України”? І це ж не вперше…

Невже не розумієте, що та стаття Лариси Ніцой вже розміщена на десятках сайтів нашої медіа-групи, інших незалежних ресурсах? Зараз зробимо розсилку пресою, спрацює журналістська солідарність…

Примітивна Елочка Подоляк виставила міністра Вову Бородянського повним дурнем. Може воно так і є? Правда Вова?

Чи не час зробити ПРАВИЛЬНИЙ кадровий висновок і просто звільнити те упосліджене нещастя з відповідальної посади заступника міністра культури? За цькування журналістів, цензуру, обмеження свободи ЗМІ?

Звертаємо увагу президента України на кадровий хаос в оновленому Мінкульті і ганебну професійну неспроможність міністра Бородянського.

Невже в країні не залишилося нормальних людей, здатних очолити Міністерство культури?

Епоха зебілів і ЗекоМанди…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.