5 - 8 грудня в Трускавці пройде міжнародний конкурс вокалістів пам'яті Магомаєва

3 декабря 2019, 12:57
Владелец страницы
0
19

З 5 по 8 грудня 2019 тут відбудеться Другий міжнародний конкурс вокалістів Пам'яті Мусліма Магомаєва. Муслім Магомаєв - видатний оперний, естрадний співак, композитор.

Весь бомонд у грудні йде в Трускавець! Трускавець стає не лише курортною столицею України, а й вагомим культурним центром. З 5 по 8 грудня 2019 тут відбудеться Другий міжнародний конкурс вокалістів Пам'яті Мусліма Магомаєва. Муслім Магомаєв - видатний оперний, естрадний співак, композитор, який прославив азербайджанську музику на весь світ. У всьому світі у нього мільйони шанувальників. Його пісні виконання мелодизма, від них завмирає серце і виростають крила натхнення. Вони продовжують звучати і після смерті маестро. Щоб віддати повагу великому творцеві азербайджанського народу в Україні, в курортній столиці країни, в 2018 році був проведений Перший Міжнародний Конкурс Професійних вокалістів Пам'яті Мусліма Магомаєва. Гостинний курортне місто - Трускавець, перлина України з лікувальними водними джерелами, неперевершеними гірськими пейзажами і просто кришталевим повітрям. Саме там проводився конкурс Основне завдання конкурсу вибрати універсального співака, який однаково добре виконує і оперні партії і естрадні пісні. До конкурсу допускаються тільки професійні співаки з вокальним освітою. Охочих взяти участь було тисячі. Але журі обрало кращих 15 співаків шляхом сліпого прослуховування і запросили їх до Трускавця. Для конкурсантів - все безкоштовно: немає вступного внеску, не потрібно платити за проживання і харчування. Навпаки, лауреатам 1,2 і 3 місця призначено грошову винагороду. У День закриття Конкурс відвідали дипломатичні делегації. Приїжджав Посол Азербайджанської Республіки. Між Азербайджаном і Трускавцем налагодилися нові зв'язки і відкрилися нові шляхи до співпраці. Другий Міжнародний Конкурс професійних вокалістів Пам'яті Мусліма Магомаєва, котори пройде беззмінно в Трускавці з 5 по 8 грудня 2019 року. Цього разу очікуються в гості численні дипломатичні делегації різних країн. А також виконання творів під живий симфонічний оркестр. Організатори Конкурсу Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва, Голова Народний артист України Гурбан Аббасов, Наталія Кудряшова і Міська Рада Трускавця, мер Андрій Кульчинський.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.