Максим Тимошенко з співаком А.Кимачем в Консерваторії

07 жовтня 2019, 20:41
Власник сторінки
журналист
0
17
Максим Тимошенко з співаком А.Кимачем в Консерваторії

Яскравий приклад – просування талановитого випускника Київської Консерваторії, що здобув міжнародне визнання, Андрія Кимача ректором НМАУ Максимом Тимошенком.

Справжній вчитель, завжди підтримає випускника Школи!

Яскравий приклад – просування талановитого випускника Київської Консерваторії, що здобув міжнародне визнання, Андрія Кимача ректором НМАУ Максимом Тимошенком.

Можна було обійтися короткою заміткою на сайті Академії, можна було взагалі “не помітити”…

Але, Максим Олегович Тимошенко особисто зустрівся з Андрієм, розпитав про проблеми і очікування, нагородив, всіляко сприяв. І головне, залучив до спілкування з студентами! Відповідно, є інформаційна підтримка Ректора, а це вже немало!

-Нещодавно в інтерв‘ю, даному для програми ВажливоPRO Чорноморської телерадіокомпанії, я пообіцяв організувати для студентів Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського майстер-клас найкращого співака світу за версією BBC Андрія Кимача. – повідомив ректор Національної музичної академії України Максим Тимошенко.

Андрій є випускником Академії та переможцем конкурсу класичного співу BBC Cardiff Singer of World у Великій Британії.
І ось сьогодні цей талановитий представник великої творчої родини консерваторії дав неймовірний майстер-клас для наших студентів, де поділився власними професійними секретами успіху та поспілкувався зі студентами у теплій та дружній атмосфері.

Сердечно дякую Андрію Кимачу за зустріч у стінах нашої alma mater, за палаючі захватом очі наших студентів та безцінний досвід, який він їм передав.

Академія пам’ятає такого видатного випускника та пишається всіма його перемогами!

Я вірю, що цей майстер-клас став початком плідної співпраці з Андрієм над новими творчими проектами!

З сайту Національної опери України:

Столицю очікує потужна музична подія: в Національній опері – молода зірка міжнародного рівня Андрій Кимач! Не пропустіть вистави “Кармен” і “Алєко”!

Найкращий молодий оперний співак світу за версією BBC, українець Андрій КИМАЧ співатиме на нашій сцені у жовтні.

Головний режисер Національної опери України Анатолій Солов‘яненко:
«З радістю повідомляю про домовленість щодо участі у жовтневих виставах «Кармен» (у ролі Ескамільо) та «Алєко» (Алєко) Андрія Кимача – прекрасного артиста, який цього року здобув тріумфальну перемогу на одному з найпрестижніших конкурсів оперних співаків BBC Cardiff Singer of the World та став кращим молодим оперним співаком світу 2019 року.
Ще раз вітаю Андрія з блискучою перемогою!
З нетерпінням чекаємо на його дебют на київській сцені!”

Нещодавно переможець конкурсу класичного співу BBC Cardiff Singer of World у Великій Британії, випускник Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського Андрій Кимач завітав до рідної консерваторії.

Ректор Академії Максим Тимошенко нагородив  співака найвищою відзнакою НМАУ ім. П. І. Чайковського – Орденом “За вагомий внесок у розвиток українського мистецтва”.
Радо зустріли співака на кафедрі сольного співу. Привітав Андрія Кимача з перемогою народний співак України, професор Олександр Миколайович Дяченко.

-З нетерпінням і хвилюванням очікую на зустрічі з киянами! – заявив Андрій Кимач, – Сподіваюся, поціновувачі класики отримають справжню творчу насолоду! До зустрічі в залі Національної опери України!

Слідкуйте за офіційними повідомленнями і афішами Національної опери України імені Т.Г.Шевченка!

Р.Тригуб, Музика України

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.