в Національній опері – молода зірка міжнародного рівня Андрій Кимач!

11 вересня 2019, 06:40
Власник сторінки
журналист
0
10
 в Національній опері – молода зірка міжнародного рівня Андрій Кимач!

Найкращий молодий оперний співак світу за версією BBC, українець Андрій КИМАЧ співатиме на нашій сцені у жовтні.

Столицю очікує потужна музична подія: в Національній опері – молода зірка міжнародного рівня Андрій Кимач! Не пропустіть вистави “Кармен” і “Алєко”!

Найкращий молодий оперний співак світу за версією BBC, українець Андрій КИМАЧ співатиме на нашій сцені у жовтні.

Головний режисер Національної опери України Анатолій Солов‘яненко:
«З радістю повідомляю про домовленість щодо участі у жовтневих виставах «Кармен» (у ролі Ескамільо) та «Алєко» (Алєко) Андрія Кимача – прекрасного артиста, який цього року здобув тріумфальну перемогу на одному з найпрестижніших конкурсів оперних співаків BBC Cardiff Singer of the World та став кращим молодим оперним співаком світу 2019 року.
Ще раз вітаю Андрія з блискучою перемогою!
З нетерпінням чекаємо на його дебют на київській сцені!”

Нещодавно переможець конкурсу класичного співу BBC Cardiff Singer of World у Великій Британії, випускник Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського Андрій Кимач завітав до рідної консерваторії.

Ректор Академії Максим Тимошенко нагородив  співака найвищою відзнакою НМАУ ім. П. І. Чайковського – Орденом “За вагомий внесок у розвиток українського мистецтва”.
Радо зустріли співака на кафедрі сольного співу. Привітав Андрія Кимача з перемогою народний співак України, професор Олександр Миколайович Дяченко.

-З нетерпінням і хвилюванням очікую на зустрічі з киянами! – заявив Андрій Кимач, – Сподіваюся, поціновувачі класики отримають справжню творчу насолоду! До зустрічі в залі Національної опери України!

Слідкуйте за офіційними повідомленнями і афішами Національної опери України імені Т.Г.Шевченка!

Сайт Музика України

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.