Київський театр «Колесо» запрошує на прем’єру «ОДЕСА. ШАЛЕНЕ КОХАННЯ»!

22 мая 2019, 15:22
Владелец страницы
0
28

28, 29, 30 і 31 травня о 19.00 на сцені у кафе театру «Колесо» відбудеться прем’єра музичної комедії «ОДЕСА. ШАЛЕНЕ КОХАННЯ»!

Улюблені романси і шансон, запальні танці, курйозні і майже анекдотичні повороти сюжету. Глядачі відчуватимуть себе безпосередніми гостями одеського ВЕСІЛЛЯ. Прем’єра відбудеться на день народження театру «Колесо» (28 травня – 31 рік від заснування) і приурочена до святкування Дня Києва (1537 років).

 Про постановників:

Режисером і автором музичного рішення вистави є Марія Грунічева. Це її шоста робота: у Театрі «Колесо» поставила детектив «Мишоловка» за Агатою Крісті, комедію «Блаженний острів, або Отак загинув Гуска» за Миколою Кулішем та 2 казки – «День прильоту ластівки, або Поцілунок принцеси» Олексія Дударєва та «Африканські казки» за оповіданнями Рок Крепен Мфані Піно; у Центрі мистецтв «Новий український театр» – комедію «Ролеві ігри» Біляни Срблянович. Окрім того Марія Грунічева — одна з провідних актрис Київського академічного театру «Колесо».

Художник вистави – Юлія Сталевська.

Хореограф – Анна Лисенко.

Дизайнер костюмів – Ярослав Немировський.

 Про авторів:

Одеса повсякчас приваблює своєю неповторною атмосферою, особливим почуттям гумору і ставленням до життя, культурним і національним різноманіттям. Вистава «Одеса. Шалене кохання» поставлена за п’єсою «Сильне почуття» відомих одеситів Іллі Ільфа та Євгена Петрова. Їхні справжні імена і прізвища: Іллі Ільфа – Файнзильберг Ілля Арнольдович, Євгена Петрова – Катаєв Євген Петрович. Познайомилися в 1925 році і почали разом працювати у журналах «Смехач» і «Гудок». Світове визнання отримали завдяки дилогії «Дванадцять стільців» (1928) та «Золоте теля» (1931). Протягом 10 років спільної творчості створили багато різножанрових творів: фельєтони, новели, повісті, романи, кіносценарії, п’єси. За їхніми творами знято близько 15 фільмів. П’єса «Сильне почуття» була створена і опублікована письменниками 1933 року у журналі «30 днів». У сатиричному ключі вони як і в багатьох попередніх своїх творах розкривають тему маніакального захоплення, поклоніння і наслідування всього іноземного.

Жанр: музична комедія, граємо разом

Тривалість: 80 хвилин

Мова вистави: українська

 У ролях:

Стасік Мархоцький, наречений – Олександр Дідик

Ната Мархоцька-Лівшиць, наречена – Олена Тертична

Ріта, її сестра – Ольга Васинюк

Мама нареченої – Людмила Рудницька, Ольга Романій

Чуланов, молодий піжон – Едуард Кіхтенко, Олександр Соловонюк

Мархоцький, тато Стасіка – Олег Лепенець, заслужений артист України Станіслав Колокольніков

Справченко, лікар – Вадим Лялько

Містер Піп, іноземець, китаєць і японець – Ростислав Муравін

 Директор-художній керівник Театру «Колесо»

народна артистка України Ірина Яківна Кліщевська

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.