Підсумки Andriyivsky Fest українскької програми.Ukrainian Format 2018–2019

1 мая 2019, 22:57
Владелец страницы
0
54

Підведено підсумки відомого в Украйні AndriyivskyFest українский формат 2018 – 2019 . Фестиваль традиційно відбудеться у Києві з 17 по 23 червня

Мета фестивалю: Ознайомлення  глядацької аудиторії з кращими досягнення в галузі  камерного театрального мистецтва, розвитку цього жанру в Україні та за кордоном. Сприяння активній інтеграції українського театру в європейський культурний контекст.

За рішенням журі учасники фестивалю нагороджуються відзнаками:

«За сценічне втілення української поезії» – вистава «100 відтінків правди і любові» Донецького драматичного театру (м. Маріуполь), режисер Анатолій Левченко.

«За кращий акторський ансамбль» – вистава «Чотири дружини одного Івана» Кропивницького українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького, режисер Євген Курман

«За кращий акторський дует» – актори Микола Бичук і Петро Великий у виставі «Секс, кохання та рок-н-рол» Незалежного театру «Theatrum Mundi» (м. Чернігів), режисер – Євгеній Сидоренко.

За кращу чоловічу роль» актор Дмитро Зіневич і «за кращу жіночу роль» актриса Марина Букша – у виставі «Зовсім інші» Житомирського українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги, режисер – Петро Авраменко.

«За краще сценографічне рішення» – художник Алія Меженіна, вистава «Відключені» Театру драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна (м. Суми), режисер Антон Меженін.

«За краще режисерське рішення» – режисер Варвара Вороніна, вистава «Порцеляновий кролик» Дніпровського театру «Віримо».

«За кращу драматичну виставу» – вистава «Звірячі історії» Театру 19 (м. Харків), режисер Ігор Ладенко.

За рішенням журі ПЕРЕМОЖЦЕМ Andriyivsky Fest.Ukrainian Format 2018–2019, який братиме участь у міжнародній програмі фестивалю з 17 по 23 червня 2019 року є вистава «ЗВІРЯЧІ ІСТОРІЇ» Театру 19 (м. Харків).

Міжнародну програму прдеставлять такі країни, як Греція, Литва, Австрія, Молдова, Польша.

Хотілося б відмітити роботу і гостей цьогорічного фестивалю, закарпатського академічного українського музично-драматичного театру, виставу Еріка Ассу "Круті віражі". Режисер - заслужений артист України Михайло Фіщенко, в ролях - заслужений артист України Степан Барабаш та Дар’я Горшкова. Цю п’єсу на двох акторів невідомий французскьий драматург написав для Алена Делона та його доньки, після чого вона завоювала популярність у цілому світі.

«Круті віражі» вистава про найкраще почуття, яке має назву - Кохання. Воно буває різним, і страшним і ніжним, позбавляє розуму, породжує ілюзії, підносить до небес і кидає на землю. І якщо від кохання до ненависті лише один крок, то яка ж відстань в інший бік – від ненависті до кохання? Життя подарувала головному герою неймовірну зустріч із жінкою. Зустріч, яка б могла перевернути його життя. Чудова гра акторів, перевтілення, тонкий гумор, глядач відчуває різні ємоції захоплення,  одночасно  пристрасть, жах, сором. Кожна фраза, кожна дія тут щось значить. Постійна зміна образів. Глядачі і актори дуже близько один до одного. Відбувається шалений взаемообмін, як у дзеркалі глядачі впізна.ють себе. Трагікомедія французського автора написана з реалій життя.

Виставу «Круті віражі» ужгородці успішно показали в українській програмі міжнародного  театрального фестивалю «Андріївський фест» у Києві у минулому році. Виконавиця головної ролі Дар’я Горшкова отримала відзнаку фестивалю за кращу жіночу роль. 

 

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.