Анатолій Кочерга отримав звання Почесного професора НМАУ

15 грудня 2018, 16:33
Власник сторінки
журналист
0
22
Анатолій Кочерга отримав звання Почесного професора НМАУ

Народний артист України і СРСР, Шевченківський лауреат, володар двох премій Греммі і просто Геній. Це про Кочергу.

Народний артист України і СРСР, Шевченківський лауреат, володар двох премій Греммі і просто Геній. Це про Кочергу.

Анатолій Кочерга – другий в історії після Ф.Шаляпіна бас, котрий записав  партію Бориса в опері “Борис Годунов” Модеста Мусоргського.

Відбувся концерт Маестро в Київській Філармонії. Аншлаг.

Україна цінить свої таланти! Було багато щирих слів, подарунків. Варто відзначити символічну нагороду від Київської Консерваторії.

Всесвітньовідомий бас Анатолій Кочерга отримав звання почесного професора Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

Ректор НМАУ Максим Олегович Тимошенко під час концерту вручив Почесний диплом.

Щирі вітання шановному Професору ! Многая літа працювати у стінах НМАУ! Упевнена, Академія довгі роки чекала на Вас, Ваше ім’я, Ваш неперевершений талант, Вашу гідність і харизму!

Анатоліє Івановичу, Ви повинні передати Вашу вокальну школу найкращим студентам Альма Матер! І знаю, Ви це зробите!

Пам’ятайте: Ви – найкращий навіть з еталонів! Низький уклін за це! Многая літа у творчості! – написала випускниця Академії

-Планетарний бас Анатолій Кочерга отримав звання Почесного професора НМАУ ім. П.І. Чайковського! – сказав Ректор НМАУ М.О.Тимошенко,- Весь зал аплодував стоячи!!! БРАВО, МАЕСТРО!!! Пишаюся, що такі видатні люди поруч. Студенти обожнюють Маестро, намагаючись бути на нього схожими. Люди такого рівня піднімають педагогічний процес лише своєю присутністю! Кочерга – ідеал сучасного українського митця!

Кочерга Анатолій Іванович – український оперний співак, зазначає Вікіпедія.

Народився у селі . У 1984 році був обраний народним депутатом СРСР 11-го скликання.

Лауреат Шевченківської премії 1989 року — «за створення партій в операх „Борис Годунов“ М.Мусоргського, „Дон Карлос“ Дж. Верді, „Милана“ Г.Майбороди у Державному академічному театрі опери та балету УРСР імені Т.Шевченка».

На даний час Анатолій Кочерга разом із дружиною Ліною мешкають переважно у передмісті . А. Кочерга не змінював громадянства і залишається громадянином України. За словами самого співака «Я тільки працюю за кордоном. Хоча мені постійно пропонують залишатися за кордоном. А я не хочу. Я їжджу на роботу… На всіх афішах, практично всіма мовами світу написано, що я — з України. І я пишаюся цим»

 

Маестро призначений радником з творчих питань Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Варто зазначити, що Анатолій Кочерга – мистецька глиба світового рівня! І підтримка такої людини Академії, його поради, увага до студенства є неймовірно позитивним фактом!

Цінуємо Талант!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.