зустрілися з легендою світової опери Анатолієм Кочергою

25 листопада 2018, 21:45
Власник сторінки
журналист
0
16
зустрілися з легендою світової опери Анатолієм Кочергою

Народний артист України і СРСР, Шевченківський лауреат, володар двох премій Греммі! З 1989 року, Анатолій Іванович працює за контрактами у відомих за кордоном театрах – Ла Скала, Ковент-Гарден

В реалі познайомились з всесвітньовідомим слов`янським басом Анатолієм Кочергою. Потужні враження! Глиба! Суперовий мужик! Говорю це після драматичних подій виборів ректора Консерваторії. І як тоді “поважні” люди трохи злякались…

Залишилося кілька СПРАВЖНІХ і перемогли! Пишаюсь, що разом щось робили і змогли!

Журналісти часопису “Музеї України” медіа-групи УПК, зустрілися з легендою світової опери Анатолієм Кочергою. Народний артист України і СРСР, Шевченківський лауреат, володар двох премій Греммі!

З 1989 року, Анатолій Іванович працює за контрактами у відомих за кордоном театрах – Ла Скала, Ковент-Гарден, Метрополітен-США, Колон-Аргентина, в Японії, Німеччині…

Кочерга – другий в історії після Ф.Шаляпіна бас, котрий записав  партію Бориса в опері “Борис Годунов” Модеста Мусоргського.

-Користуючись нагодою, запрошую цінителів музики до Національного палацу мистецтв “Україна” 28 листопада, де відбудеться концерт Національного симфонічного оркестру України! – відразу заявив Анатолій Кочерга, – Доторкніться до класики! 14 грудня 2018 – концерт у Філармонії. 26 грудня – Полтава!

В Києві А.Кочерга викладає вокал в Київському інституті музики імені Р.Глієра, є Радником ректора Національної музичної академії ім.П.Чайковського.

-Нині постійно спілкуюся з студентами. Бачу, як талановита молодь масово виїздить з України. Спершу на навчання, потім чіпляються за будь-яку роботу в Європі і не повертаються! – бідкається Анатолій Кочерга, – Відповідно, говорити про високе мистецтво, коли ти менеджер чи офіціант не доводиться. Ми втрачаємо кращих! Як для України, так і для Музики! Цю ситуацію треба якимось чином виправляти! Варто зацікавити молоді таланти в роботі на батьківщині!

Найближчий концерт Маестро 28.11 в Палаці “Україна”. 14 грудня 2018 – концерт у Філармонії. 26 грудня – виступ у Полтавській філармонії.

Анатолій Кочерга особисто щиро запрошує на Концерт до 100-річчя від дня заснування Національного симфонічного оркестру України
28.11.2018
19:00
Великий зал, Національний палац “Україна”

Концерт до 100-річчя від дня заснування Національного симфонічного оркестру України – головний диригент та художній керівник Володимир Сіренко за участю всесвітньовідомого баса Анатолія Кочерги!

Програма ювілейного концерту включає твори, які будуть цікаві всім – досвідченим меломанам  і звичайним любителям музики. Вона презентує два напрямки творчості колективу: виконання творів високої та популярної класики. Знавців зацікавить знаменита симфонічна поема «Мазепа» угорського композитора-романтика Ференца Ліста; прихильників американських мюзиклів – Симфонічні танці з «Вестсайдської історії» Леонарда Бернстайна. Слухачі вкотре відчують динамізм знаменитого«Болеро» Моріса Равеля – одного з найпопулярніших хітів світового симфонічного репертуару.

Окрема сторінка програми – твори українських композиторів: це світова прем’єраУрочистої увертюри Мирослава Скорика – спеціально написаної до ювілею славетного колективу та «Купало Київської Русі» Євгена Станковича. Нарешті, окрасою концерту будуть арії у виконанні Анатолія Кочерги. У супроводі оркестру знаменитий бас, який багато років співав на сценах НОУ ім. Т.Шевченка, Метрополітен та Віденської опер, Зальцбурзькому фестивалі та ін.,  виконає відомі твори: Куплети Мефістофеля Шарля Гуно, Каватину Алеко Сергія Рахманінова,  шедеври вітчизняної музики – Арію Кривоноса з опери «Богдан Хмельницький» Костянтина Данькевича та стрілецьку пісню «Чуєш, брате мій» братів Лепких.

***

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України – один з найбільш відомих у Східній Європі симфонічних колективів.

НЗАСОУ – єдиний український музичний колектив, який номінувався двічі на премію Grammy. Колектив успішно гастролював у Австралії, Австрії, Бахрейні, Бельгії, Білорусі, Великобританії, Данії, Іспанії, Італії, Казахстані, Канаді, КНР, Кореї, Лівані, Люксембурзі, Нідерландах, Німеччині, ОАЕ, Польщі, Португалії, Словаччині, Туреччині, Франції, Чехії, Швейцарії, Японії, США.

Також впродовж останніх двадцяти років музиканти НСОУ набули  великого досвіду у виступах з поп- та рок-виконавцями.

Це  Стінг, Electric Light Orchestra, Ванесса Мей, Мішель Легран, Тамара Гвердцителі, «Бі-2», Green Greу«Океан Ельзи» та ін. Це були незабутні, приголомшливі за енергетикою концерти.

Головними диригентами оркестру були уславлені митці: Олександр Горілий, Натан Рахлін, Стефан Турчак, Володимир Кожухар, Федір Глущенко, Ігор Блажков, Теодор Кучар.

З оркестром працювали видатні диригенти: Леопольд  Стоковський, Ігор Маркевич, Кирило Кондрашин, Євген Мравінський, Курт Зандерлінг, Євген Свєтланов, Костянтин Сімеонов, Геннадій Рождєственський,а також солісти: Артур Рубінштейн, Ісаак Стерн, Ієгуді Менухін, Давид Ойстрах, Святослав Ріхтер, Еміль Гілельс, Мстислав Ростропович, Леонід Коган, Монсеррат Кабальє, Хосе Каррерас, Гідон Кремер, Олег Криса та багато ін. Впродовж останніх дев’ятнадцяти років, головний диригент та художній керівник колективу – Володимир Сіренко.

Сьогодні в оркестрі працює понад 100 інструменталістів.

У оркестру є власний слоган: «Слухай вічність».

Глядачі і музична спільнота повинні розуміти, що Анатолій Кочерга живе і працює в Україні, планує концерти і гастролі, у тому числі закордонні.

Вчить студентів, опікується справами Національної музичної Академії України…

Творче життя триває!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.