ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КАМЕРНИХ ОПЕР «ОПЕРНИЙ ВІКЕНД»

02 листопада 2018, 16:04
Власник сторінки
0
41
ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КАМЕРНИХ ОПЕР «ОПЕРНИЙ ВІКЕНД»

3 і 4 листопада (о 19.00) у Києві у приміщенні Малої опери (м. Лук’янівська, вул. Дегтярівська, 5) відбудеться перший український фестиваль камерних одноактних опер «Оперний вікенд».

Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. Автор ідеї і куратор – Галина Дуб. Реалізовується спільно з культурно-мистецьким об’єднанням .

Організатори проекту прагнуть популяризувати оперне мистецтво, зробити його зрозумілим і доступним для більш широкої аудиторії. Опери іноземних композиторів звучатимуть в перекладі українською мовою.

 Впродовж фестивалю заплановано показ 4 опер, які створюються молодими українськими оперними режисерами спільно з професійними дизайнерами одягу. Звучатимуть музичні твори класичного, романтичного періодів та ХХ століття. Усі постановки триватимуть не більше години, мають оригінальні режисерські рішення, стильне візуальне оформлення, зрозумілі сюжети.

Логотип фестивалю створив відомий художник Андрій Єрмоленко.

 Програма:

3 листопада«Ведмідь» Ірини Губаренко (Україна),

                          «Ріта» Гаетано Доніцетті (Італія);

4 листопада – «Медіум» Джанкарло Менотті (США),

                          «Бастьєн і Бастьєна» Вольфганга Моцарта (Австрія).

  Режисери-постановникиДмитро Тодорюк, Антон Литвинов, Лада Шиленко та Олександр Співаковський. Усі режисери є випускниками Національної музичної академії імені П. Чайковського – єдиного в Україні навчального закладу, де готують режисерів такого профілю.

 Бренди і дизайнери, що працювали над створенням костюмів – Polina Veller (Поліна Веллер), Rybalko (Марина Рибалко), 2L Factura (Лана Тесленко та Олена Майстра) і Svetlana Karpova (Світлана Карпова). Вони є неодноразовими учасниками вітчизняних і міжнародних конкурсів дизайнерів, подіумних показів, авторами одягу українських сelebrity.

 Артисти – професійні оперні співаки і музиканти, які працюють у провідних

музичних театрах столиці.

 Диригент – Костянтин Старовицький.

 Фестиваль проходитиме за участі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України – одного з провідних музичних колективів нашої країни. Колектив був учасником найпопулярніших музичних шоу та гастролей світових солістів: Мішеля Леграна, Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіни, мюзиклу «Нотр дам де Парі» та рок-опери «Моцарт».Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.