Француз у гастрольному турі вивчає українську мову

24 октября 2018, 14:01
Владелец страницы
писатель, журналист
0
632
Француз у гастрольному турі вивчає українську мову
Поль Манондіз,співак

Франко-український співак Поль Манондіз вивчає українську мову, спілкуючись з українцями

Зараз француз Поль Манондіз  їздить з гастрольним туром по всій Україні. Старається по-максимому ввібрати в себе місцевий колорит. Подорожі для Поля Манондиза -  звична, але завжди надихаюча, справа.  З батьками у дитинстві відвідав безліч європейських міст. Вражає і захоплює вивчення мов, культур, традицій. Вважає, що усе це краще вивчати не через підручники та книги, а безпосередньо спілкуючись с людьми. На його думку українська мова - один з наймузичніших. Співак зацікавлено  слухає український фольклор. Вже включив до свого репертуару декілька українських народних пісень. На концертах глядачі із задоволенням підспівують йому, чуючи знайомі мелодії.

«Вивчати українську мову через спілкування – знайомлюсь с жителями різних куточків країни. Особливо подобаються місцеві діалекти. А ще- акценти. Як музикант я оцінив вимову на Західній Україні у  Коломії: «Ну ти де? Ну що ти робиш?» Вони це так мелозвучно  говорять, що одразу ж хочеться ці фрази проспівати", -  зізнається Поль Манондіз.

Коли француз приїхав  в Україну, то, пересікаючись з місцевими жителями, частіш чув саме російську. А потом дізнався про державну мову, яка дуже сподобалася на слух.  За європейськими принципами Поль Манондіз впевнений, що ромовляти на рідній мові нескладно, було б бажання. Тож  дивується: чому багато українці доси  не приділяють цьому моменту належної уваги. Незважаючи на те, що співак вже знає чотири мови, він почав займатися вивченням української. Тим паче, що пробувши в Україні майже три роки, прийняв рішення залишитися тут назавжди. А ще- хоче через творчість, розповідати якомога більше про те, що ця країна дуже ресурсна, перспективна і саме у ній можна розвиватися.

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.