В Києві відбулося відкриття французської галереї мистецтв José Art Gallery

5 марта 2016, 23:31
Владелец страницы
0
26

В Києві на Кожум’яцькій,12 відбулося відкриття комерційної галереї мистецтв José Art Gallery та презентація персональної виставки робіт Олександра Жозе.

«Ціль заснування José Art Gallery, - говорить директор проекту Клод П’єр Канак, – полягає у сприянні збереженню української та європейської культурної спадщини. Ми бачимо José Art Gallery, як багатофункціональну платформу для виставкової діяльності, презентацій та виробництва короткометражних фільмів, а також як майданчик для проведення різноманітних заходів від інших компаній та організацій.»

На відкритті було презентовано два короткометражних фільми виробництва José Art Gallery “Про José Art Gallery” та перший фільм з запланованого циклу “Про людей мистецтва: Олег Пінчук”. Фільми у вільному доступі можна переглянути на сайті галереї.

До уваги відвідувачів було представлено близько сорока живописних робіт українсько-французького художника Олександра Жозе. В переважній більшості – це пейзажі різних країн світу, в яких Олександр бував за останні п’ять років. Роботи вражають силою фарб та сміливістю кольору, що є своєрідною візитною карткою автора.

Вечір пройшов у супроводі класичної інструментальної музики у виконанні талановитого жіночого квартету.

Виставка триватиме до 20 березня 2016 року.

Галерея мистецтв José Art Gallery 

м.Київ, вул.Кожум’яцька,12

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.