Здорова нація - міцна держава, - Вячеслав Науменко

13 октября 2014, 16:22
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
57

Вячеслав Науменко притримується чітких поглядів на формування пересічних українців.


Вячеслав Науменко притримується чітких поглядів на формування пересічних українців. Є три складові справжнього патріота - його духовність, інтелектуальність та фізична міць.


В умовах жорсткого протистояння з внутрішнім та зовнішнім ворогом, коли над країною висить загроза “тріколорної” чуми кандидат в народні депутати України по 144 мажоритарному виборчому округу Вячеслав Науменко підтримує ініціативи спортивної молоді, яка загартовує силу тіла, міць м'язів та витривалість організму.

Беручи приклад зі стародавніх греків, які робили з фізичної культури культ, наш кандидат впевнений - потрібно розвивати цей сегмент виховання молоді, створюючи нові гуртки, надаючи любительському руху організованної цілеспрямованності, забезпечуючи зацікавлених спортивним реманентом.

Більше спортивних площадок у місті, забезпечити вільний доступ бажаючим займатися спортом - ось в цьому полягатиме в т.ч. і законодавча ініціатива Вячеслава Науменка. Для діалогу з міською владою для розвитку вказаного напрямку наш кандидат готовий.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.