Комісія Мінкульту визнала Вінграновського та Вечерського порушниками закону

23 июня 2014, 16:51
0
10

Керівництвом Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей систематично порушувалися вимоги чинного законодавства, а в деяких випадках взагалі вбачаються ознаки злочинів передбачених Кримінальним кодексом України.

Такими є результати службового розслідування, проведеного Мінкультом, фактів наведених мною.

У період правління Януковича неймовірну кількість обурень киян викликала діяльність Департаменту культурної спадщини та його очільників Вінграновського і Вечерського, тому я звернувся до Мінкульту з проханням розслідувати їхню діяльність і структури, яку вони очолювали. Як бачимо, комісія підтвердила позицію громадськості.

Комісія, яка вела службове розслідування, прийняла рішення рекомендувати направити матеріали службового розслідування до Генпрокуратури та СБУ.

 Крім того, я звернувся до керівництва Генпрокуратури та СБУ з проханням взяти під особистий контроль ці справи, оскільки факти нищення культурних пам’яток пов’язані з попередніми очільниками Департаменту мають суспільне значення і особливо уважного ставлення.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.