Публічний інтелектуал, доктор філософії з права, правозахисник, дослідник і практик миру та ненасильства.
Надія на саміт миру. Hope for Peace Summit
Людям потрібна надія на мир. Потрібно працювати, щоб ця надія здійснилася. People need hope for peace. We need to work to make this hope come true.
Новости мира - Вчора, 18:27
Почему никто в своих видео обзорах DJI Osmo Pocket 3 не сказал о браке в этой видео камере ?! В ней абсолютно нарушена геометрия картинки. Это брак ! Такое нарушение при съёмке нельзя отнести к минусу
експерт, політолог
Як Харків допомагають знищувати свої же. Частина 2
Під час розмов «за життя» зі знайомими у різних районах Харкова одна місцева любителька поговорити «в темну» вивідувала дані про місця дислокації оборонців міста.
Спільні дії для стійкості України на шляху до євроінтеграції. АНТС об’єднує.
6 червня Мережа захисту національних інтересів “АНТС” організувала прессніданок для представників регіональних медіа на тему «Європейська інтеграція на місцевому та регіональному рівнях: роль медіа».
Новости Киева - 13 червня 2024, 20:09
У парламенті заявляють, що у травні місяці в країні суттєво зросла кількість мобілізованих. Це гарні новини, тому що для збереження держави та нації нам потрібно за неї боротися.
События в Украине - 13 червня 2024, 18:05
експерт, політолог
Китай за бортом = потрібне Україні рішення Саміту миру
Пекінський парадокс: відмова Китаю від участі у Саміті миру цими вихідними перевела кількість (країн, які будуть представлені на Саміті) у якість (ухвалених на Саміті рішень).
Новости мира - 13 червня 2024, 16:40
експерт, політолог
Замість оповіді про ОУН – спроба ОУН зрозуміти
Саме таке завдання поставив Олег Проценко, створюючи «першу цілісну біографію» заступника Степана Бандери Івана Вовчука.
События в Украине - 12 червня 2024, 14:10
член Наблюдательного совета Института энергетических стратегий
Москітна енергосистема
Президент Зеленський сподівається, що до початку зими Україна побудує 1000 МВт (1 ГВт) нових електричних потужностей, які будуть працювати на природному газі.
Новости политики - 12 червня 2024, 12:56
Це ж у яку моральну прірву треба скотитися, щоб так опустити країну нижче плінтусу?
События в Украине - 12 червня 2024, 12:07