Держава – це система, яка зберігає себе. Потрібна концептуалізація підвалин, на яких має стояти держава Наріжним каменем таких підвалин у цивілізованих народів завжди була книга, культура Л. Костенко
Новости культуры - Украина - 24 серпня 2013, 18:48
Публіцист. Блог про культуру, історію України та інше
Сербская культура — аргумент в пользу украинцев (+ ссылки на ВИДЕО)
доказательства, что укр. язык и культура не возникли в результе ополячивания. О тотемах, языках, свадебных традициях сербов и украинцев, о финно-уграх России, лаптях и др.
Публіцист. Блог про культуру, історію України та інше
Щороку в кожному селі організовували толоки для чищення річок, озер, колодязів та криниць. Усі водойми обсаджували вербами, біля криниць і колодязів саджали калину
Корисна інформація усім, хто хоче працювати у творчому колективі і мати можливість забезпечити власну матеріальну незалежність, а отже, свободу творення. Науковцям, спортсменам, митцям і підприємцям.
Новости культуры - Украина - 28 червня 2013, 09:22
Величина заробітної плати визначається нормами споживання, що склалися, традиціями, культурним рівнем, боротьбою робітників та співвідношенням сил між ними і власниками підприємств.
Маринист Георгий Дмитриев
Художник-маринист Георгий Дмитриев. Среди современных отечественных живописцев Георгию Дмитриеву нет равных...
Новости культуры - Мир - 20 травня 2013, 14:54
Публіцист. Блог про культуру, історію України та інше
українці мали цілу систему рослинних розпізнавальних знаків на могилах. Якщо людина знала символіку рослин, то біля невідомої могили вона могла з великою точністю відгадати, кого в ній поховано
По-різному було – інколи чубились, інколи кепкували один з одного, однак разом з тим один одного потребували, щось один про одного знали, а чогось так і не пізнали досі.
Горан Брегович, ДДТ, Ляпис Трубецкой, Kaiser Chiefs – на Stare Misto во Львове
8 и 9 июня 2013 на львовском стадионе "Украина" состоится ежегодный международный рок-фестиваль Stare Misto. Не пропусти!
Взаємов язок між ефективним менеджментом і браком довіри.
Лояльні працівники готові змиритися з тимчасовими труднощами компанії, прийняти необхідні організаційні зміни, лояльність є важливою умовою безпеки компанії.
Новости культуры - Украина - 26 березня 2013, 11:06