Корисна інформація усім, хто хоче працювати у творчому колективі і мати можливість забезпечити власну матеріальну незалежність, а отже, свободу творення. Науковцям, спортсменам, митцям і підприємцям.
Новости культуры - Украина - 28 червня 2013, 09:22
Величина заробітної плати визначається нормами споживання, що склалися, традиціями, культурним рівнем, боротьбою робітників та співвідношенням сил між ними і власниками підприємств.
Маринист Георгий Дмитриев
Художник-маринист Георгий Дмитриев. Среди современных отечественных живописцев Георгию Дмитриеву нет равных...
Новости культуры - Мир - 20 травня 2013, 14:54
Публіцист. Блог про культуру, історію України та інше
українці мали цілу систему рослинних розпізнавальних знаків на могилах. Якщо людина знала символіку рослин, то біля невідомої могили вона могла з великою точністю відгадати, кого в ній поховано
По-різному було – інколи чубились, інколи кепкували один з одного, однак разом з тим один одного потребували, щось один про одного знали, а чогось так і не пізнали досі.
Горан Брегович, ДДТ, Ляпис Трубецкой, Kaiser Chiefs – на Stare Misto во Львове
8 и 9 июня 2013 на львовском стадионе "Украина" состоится ежегодный международный рок-фестиваль Stare Misto. Не пропусти!
Взаємов язок між ефективним менеджментом і браком довіри.
Лояльні працівники готові змиритися з тимчасовими труднощами компанії, прийняти необхідні організаційні зміни, лояльність є важливою умовою безпеки компанії.
Новости культуры - Украина - 26 березня 2013, 11:06
Вуаля! Така любов до України.
Що означає ця країна для голівудської акторки Міли Куніс, народженої у Чернівцях, та фотомитця із Франції Юрія Білака, народженого закордоном.
Висока музика об’єднала іранця і українців
Але про музичний проект відомого іранського співака та симфонічного оркестру Національної філармонії України нам не показали і не розказали
Чак Норрис - титан из Оклахомы
Встречайте — крутой Чак Норрис! Легендарный супер-герой, гроза преступности, бесстрашный и беспощадный каратист