Українці переможуть російську агресію

16 января 2022, 16:34
Владелец страницы
0
20
Українці переможуть російську агресію

Прямо зараз здійснюється операція по дестабілізації нашої Держави з боку Росії. Росія діє за своїм планом.

Згідно цього плану вже зроблено:
з 10 січня 2022 року по Україні прокотилася серія фейкових замінувань; 
14 січня 2022 року здійсненні хакерські атаки на сайти Міносвіти, «ДіЯ», МЗС, Мінагрополітики. 
Наступним кроком імовірно будуть здійсненні хакерські атаки на сайти Міноборони, МВС, СБУ  та на сайти і мережі об’єктів критичної інфраструктури. Мета зазначеного - посіяти паніку серед громадян України. 
Після зазначеного, ватажки різних політичних партій почнуть виводити людей на вулицю для здійснення акцій протесту проти державної влади. 
Скоріш за все, згідно російського плану ці акції протесту повинні перерости у масові заворушення, пограбування, мародерство, захоплення адмінбудівель та органів державної  влади та інше. І саме тоді, коли державна влада буде паралізована цими протестами, Росія зважиться на агресію! 
Дорогі, українці, зберігайте спокій, не йдіть на поводу у політичних шахраїв, Держава Україна знає, як протидіяти російському плану!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.