Як там у пісні було: "он сказал: й...б тваю мать паєхалі і взмахнул рукой"

27 декабря 2021, 14:40
Владелец страницы
0
187
Як там у пісні було:  он сказал: й...б тваю мать паєхалі і взмахнул рукой

Нещодавно Валентин Гладких в соціальній мережі «Facebook» зробив доволі цікавий пост.

Правда, оригніал тієї пісні був присвячений Гагаріну, який після того здійснив перший космічний політ навколо Землі. Сивочолий Гетьман, звісно, жодним чином не поступається своєю величчю першій людині у космосі, принаймні в очах маленьких звіряток, які загортають лайно у фольгу на шоколадні фабриці, але після невдалої спроби слідчих ДБР вручити йому повістку, він полетів не у космос, а у "велике дипломатичне турне" до Туреччини і Польщі. 

Зокрема, у Туреччині Петро Олексійович, відповідно до офіційної заяви "Європейської Солідарності":  "має "обговорити подальший розвиток Православної Церкви України". 
Кажуть, що останній притулок для негідників то патріотизм, але у Сивочолого Гетьмана навіть з патріотизмом не дуже складається, бо інформація про його оборутки з Медведчуком, не надто приваблює людей, для яких патріотизм і облизування Гетьмана - речі не тотожні.  Лишається податися до релігії....Мабуть втішає Петра Олексійовича думка про те, що першим, хто вознісся з Христом до Раю, був розбійник... Правда, на відміну від Сивочолого, який вперто бігає від правосуддя, той розбійник таки покаявся...

П.С. найкумедніше, що сьогодні в одному з ефірів мав насолоду спостергірати за тим, як представники ОПЗЖ та ЄС, роблячи заяви про "відмінність ідеологічних позицій", не втомлювалися виказувати одне одному всіляку підтримку, що зайвий раз доводить: ідеологічні розбіжності - то одне, а спільність інтересів - то геть інше. 

Дозволю собі перефразувати класика:
Друзья, прекрасєн ваш саюз
Он как бабло и власть нєраздєлім і вєчєн
Ат совєсті свабодєн і бєзчєстєн –
Запрєтний плод алігархічних уз.
Куда би вас нє бросіла судьбіна
Стрємлєньє к баришу куда б нє прівєло
Всьо тє жє ви: как двє рукі Путіна
Атєчєство вам – злато і срєбло.

Першоджерело: https://www.facebook.com/gladkykh.valentine/posts/10159939414258944
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.