Перша країна у світі запровадила обов'язкову вакцинацію дітей від коронавірусу

7 ноября 2021, 16:28
Владелец страницы
Педагог
0
40

Коста-Ріка стала першою у світі країною, влада якої ввела обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для дітей віком від 5 до 11 років.

Щеплення неповнолітнім почнуть робити з березня 2022 року, йдеться у заяві МОЗ країни.

«Національна комісія з вакцинації та епідеміології (CNVE) ухвалила, що вакцинація від коронавірусу стає обов'язковою для всіх неповнолітніх», - йдеться у повідомленні.

У відомстві уточнили, що в країні для дітей вже обов'язкові щеплення від вітряної віспи, поліомієліту та вірусу папіломи людини. Тепер до переліку CNVE включено вакцинацію від коронавірусу.

Почати вакцинувати дітей від коронавірусу віком від 5 до 11 років планується з березня 2022 року. Щеплення робитимуть препаратом Pfizer.

Повідомляється також, що 73% підлітків країни віком від 12 до 19 років уже щеплені як мінімум однією дозою вакцини від коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що у Львівській області утилізують близько 40 тисяч доз вакцини.

Також нагадаємо, за весь час зробили понад 19 млн. щеплень від коронавірусу.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.