На Рівненщині відкривають пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів

8 ноября 2021, 16:55
Владелец страницы
Педагог
0
18

Сьогодні у Рівному запрацював пункт допомоги з отримання СOVID-сертифікатів. Його відкрили за ініціативи команди Мінцифри та CDTO Рівненщини.

Відтепер у команди підтримки Дії можна проконсультуватись з наступних питань:

• дізнатись про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;

• проконсультуватись або подати заявку на отримання СOVID-сертифікату на порталі та у застосунку Дія;

• які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема знаходиться на стороні лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);

• визначити помилку генерування сертифікату;

• що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів;

• допомога з отримання КЕП для входу на портал Дія.

Пункт команди підтримки Дії знаходиться у приміщенні ТРЦ «Злата Плаза» (нульовий поверх), що на вулиці Короленка, 1. Локація доволі зручна, адже вона розташована неподалік центрів та пунктів вакцинації (один з них функціонує у приміщенні цього ж торговельно-розважального центру). Тому рівняни, які отримали щеплення, можуть відразу проконсультуватися щодо отримання СOVID-сертифікатів.

Тим часом звернення були фактично з моменту відкриття, пояснюють працівники пункту. Так, допомоги потребували, зокрема,  власники кнопкових телефонів. Адже згенерувати сертифікат самостійно вони не мали технічної можливості. Також були випадки, коли людина вже мала «жовтий» сертифікат. Натомість, отримавши другу дозу вакцини, згенерувати «зелений» самостійно не могла.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.