24- го травня 2021 року Священний Синод провів збори

31 мая 2021, 08:57
Владелец страницы
0
39358

основним питанням яких було систематичним втручання Російської Православної Церкви в духовну діяльність Помісної Церкви України.

Синод виявив занепокоєння стосовно блокування діяльності храмів ПЦУ прихильниками РПЦ, здійснення перешкод у використанні майна ПЦУ, здійснення юридичного та силового тиску на громади ПЦУ та безпосередньо на самих парафіян Помісної Церкви України, поширення неправди про конфлікти між релігійними організаціями.
Також Синод на чолі з митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, закликав УПЦ МП припинити рейдерські діяння стосовно ПЦУ та зупинити релігійну ворожнечу, яку веде УПЦ МП!
Священний Синод в черговий раз закликає керівництво Української Православної Церкви Московського патріархату в Україні не надіятися «на князів, на синів людських» (Псалом 145:3), на проросійських політиків та їхні впливи, а визнати правду, послідувати Томосу про автокефалію Української Православної Церкви і розпочати з Православною Церквою України конструктивний діалог.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: религия,церковь,духовность
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.