РФ досі може розпочати вторгнення з Криму

5 мая 2021, 17:29
Владелец страницы
0
32
РФ досі може розпочати вторгнення з Криму

Навчання військових РФ на території Криму – це був черговий елемент гібридної війни.

Ці навчання були використані РФ саме для демонстрування сили Україні, здійснення тиску на військово-політичне керівництво нашої держави і, звичайно, на наших міжнародних партнерів, які активно підтримують Україну на її шляху до миру.

Загроза, по суті, не минула: Ми можемо лише констатувати факти про зосередження в тому чи іншому місці певних угруповань ЗС РФ. А також дещо бачити і дещо чути, але знати стратегічні замисли військово-політичного керівництва РФ, на жаль, ми не можемо. Чисто теоретично така можливість існує, це угруповання може розпочати вторгнення на територію України з території тимчасово окупованого Криму. Всі дуже добре розуміють, що не можна одномоментно вивести таку кількість військовослужбовців, з великою кількістю зброї і військової техніки.

Нам залишається лише спостерігати за діями військових РФ, та сподіватись, що повномасштабного наступу на Україну в цьому році не буде. Але, Збройні Сили України за допомоги іноземних партнерів повинні з подвійною силою вдосконалювати свою майстерність у ведені бойових дій, та готуватись до наступу з боку РФ.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.