Росія посилює репресії у Криму

24 грудня 2020, 12:17
Власник сторінки
0
34
Росія посилює репресії у Криму

Попри пандемію російська окупаційна влада продовжує репресивну кампанію на півострові, насамперед проти кримських татар.

Політичні в’язні, а також особи із симптомами COVID-19, позбавлені належної медичної допомоги в Криму. Росія не вживає заходів для стримування пандемії, проводить масові заходи військового характеру, включаючи незаконний призов, а реальні цифри випадків захворювання та смерті приховуються.

Держава-окупант не лише не дотримується прав людини, але й не виконує своїх зобов’язань відповідно до міжнародного гуманітарного права.

Росія також жорстко обмежила пересування між півостровом та материковою Україною, що негативно позначається на демографічній ситуації на півострові та освітніх правах кримської молоді.

Створюючи перепони для надання міжнародної гуманітарної допомоги місцевому населенню на Донбасі, Росія на постійній основі здійснює постачання озброєнь так званими «гуманітарними конвоями».

Ініціативи, які Україна висуває з метою зміцнення безпеки та поліпшення гуманітарної ситуації на Донбасі, блокуються Росією. Зокрема, обмежень зазнає Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Представники іноземних держав висловили підтримку суверенітету та територіальній цілісності України, відзначивши відданість нашої держави справі захисту прав людини на всій її території у межах міжнародно визнаних кордонів.

         Після ухвалення Генасамблеєю ООН резолюції щодо прав людини в окупованому Криму, Україна разом із партнерами працюватиме над її реалізацією, щоб посилити тиск на Кремль та змусити Росію виконувати зобов’язання держави-окупанта.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.