Військова техніка яку помітили в окупованому Криму, це “Шилка”.

14 декабря 2020, 17:37
Владелец страницы
0
67
Військова техніка яку помітили в окупованому Криму, це “Шилка”.

В окупованому Криму помітили дві одиниці самохідного зенітного комплексу “Шилка”.

За словами очевидців, військова техніка рухалася по трасі Сімферополь-Армянськ у напрямку адміністративного кордону  з Херсонською областю.

Варто зауважити, що дану техніку зазвичай використовують для безпосереднього прикриття наземних військ і знищення повітряних, зокрема, – низьких цілей.

Даний вид озброєнь експерти називають застарілим, проте його й досі активно використовують проти техніки та живої сили в країнах пострадянського простору, в тому числі на Донбасі.

Зазначається, що техніка пройшла без супроводу машин військової автомобільної інспекції.

        На перший погляд здається, що техніку перевозять на тралі для того, щоб не зіпсувати асфальт, але як вдалося з’ясувати нашим розвідникам, ці два самохідні комплекси вже списані і не зможуть приймати участь у будь яких бойових діях. При їхній розгрузці з тралів їх стягували на буксирі. Російські окупанти тільки можуть наводити страх на місцевих мешканців, та на кордоні з Херсонською областю демонстративно катати свій металобрухт.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.