8 травня відзначають Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

08 травня 2017, 08:39
Власник сторінки
благодійність
0
47
8 травня відзначають Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця
IFRC

Щороку в усьому світі Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця допомагає понад 160 млн людей через свою мережу, яка складається з 17 млн волонтерів і 450 тис. співробітників.

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, який складається з Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та 190 Національних Товариств, діє в ім`я гуманності уже понад 150 років. В свою чергу, Товариство Червоного Хреста України, яке нещодавно відзначило свою 99-ту річницю від дня заснування, стало надійною опорою та такою організацією, куди люди завжди можуть звернутися за підтримкою.

Щороку в усьому світі Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця допомагає понад 160 млн людей через свою мережу, яка складається з 17 млн волонтерів і 450 тис. співробітників.

В Україні з 2013 року Товариство Червоного Хреста України працює в особливому режимі. За період 2014 р. – 1 квітня 2017 р. Товариство надало гуманітарну підтримку постраждалим від збройного конфлікту на сході України на загальну суму близько 500 млн. грн. (продукти харчування, одяг, взуття, предмети побуту, ремонт будинків, засоби гігієни, медикаменти, лікування, оздоровлення), в тому числі – медичним закладам, де перебувають на лікуванні поранені внаслідок збройного конфлікту, на суму близько 85 млн. грн.

Товариство Червоного Хреста України реалізує різноманітні програми допомоги населенню, керуючись прагненням побудувати безпечніше та сильніше суспільство. Навчання людей навичкам надання першої допомоги, психосоціальна підтримка, допомога при надзвичайних ситуаціях та інші види діяльності можливі лише завдяки безмежній відданості наших волонтерів.

«Волонтери Червоного Хреста діють практично в усіх містах України, даруючи людям свою відданість, енергію та час, − зауважив Іван Усіченко, Президент Товариства Червоного Хреста України на святкуванні 189-го року народження засновника Міжнародного Руху Анрі Дюнана. – Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, 8 травня – це чудова можливість відзначити діяльність і досягнення мільйонів волонтерів і співробітників у всьому світі, які кожного дня доводять свою відданість гуманності – роблячи все можливе, щоб жодна людина, якій потрібна допомога, не залишилася осторонь».

«За умов збройного конфлікту та гуманітарних потреб, що зростають, наші можливості підтримати всіх, кому це потрібно, постійно змінюються. – відзначив Президент Товариства. – Але наші волонтери та співробітники знаходять творчі та інноваційні підходи, щоб пристосуватися до нових умов і допомагати людям бути готовими до нових викликів сучасності, справлятися з ними та успішно повертатися до нормального життя».


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.