Це будуть два абсолютно різні президентства

18 января 2017, 22:47
Владелец страницы
2
346Остання прес-конференція Президента Обами ще раз засвідчила - його ера, ера президента, який завершив каденцію з рейтингом в 60 відсотків, була принципово іншоюОстання прес-конференція Президента Обами ще раз засвідчила - його ера, ера президента, який завершив каденцію з рейтингом в 60 відсотків, була принципово іншою від тієї, яка наступає в зв'язку з приходом Трампа.

Насамперед, це стосується політики щодо України. 
Два різні підходи: Обама ще раз підкреслив - санкції проти Росії були запроваджені через те, що збоку Росії виникла загроза для суверенітету і незалежності України.


Трамп підкреслює, що можливості для зняття санкцій з Росії можуть бути реалізовані, якщо Росія скоротить свій ядерний потенціал. Про Україну Трамп не згадує в цьому контексті. 
І це є принципова різниця, яка буде мати колосальний вплив на українське питання в найближчій перспективі.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Президентская гонка в США,США,Украина-США,Обама,выборы в США,Барак Обама,Трамп,Дональд Трамп,инаугурация президента США
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.