В Україні спостерігаються тенденції до згортання свободи слова

3 сентября 2015, 13:46
Владелец страницы
4
346

Систематичний тиск на телеканал 112 збоку Національної ради з питань радіомовлення і телебачення свідчить про серйозну загрозу

Систематичний тиск на телеканал 112 збоку Національної ради з питань радіомовлення і телебачення свідчить про серйозну загрозу запровадження цензури в Україні і згортання свободи слова.

Нацрада замість того, щоб допомагати, сприяти каналу в розширенні мовлення, в закріпленні можливостей для розвитку інформаційного мовлення для того, щоб розширювати об'єктивне і незалежне інформування населення про всі процеси, які відбуваються в державі та за її межами, чинить навпаки.  Намагається затулити рота незалежним журналістам, які працюють на каналі і не дати можливості телеканалу 112 порушувати серйозні і важливі теми з життя суспільства.  

Нині треба бити поважну тривогу з цього приводу. Звертатися до всіх міжнародних правозахисних організацій з тим, щоб тенденції на згортання свободи слова в Україні не набули поширення.

Також треба довести до завершення питання створення в Україні громадського телебачення.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Свобода слова,Герман,Ганна Герман,Нацрада з питань телебачення і радіомовлення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.