Росіяни потерпають від чергового підвищення тарифів

28 июля 2014, 16:37
0
33

В своем глазу бревна не видно

У південних регіонах Російської Федерації відбулося чергове підвищення вартості послуг житлово-комунального господарств. Зазначене підвищення в найбільшій мірі вразило мешканці Північно-Кавказького та Південного федеральних округів. Так, вартість комунальних послуг в даному регіоні з 1 липня збільшилася в середньому на 3% – 6%. В Інгушетії передбачається рост цін приблизно на 4,3% на газ та електроенергію та близько 6% на воду, в Північній Осетії ціни збільшаться в середньому на 5%. Від 3,9% до 6% збільшилась вартість послуг житлово-комунального господарства Кабардино-Балкарії. На такий самий рівень піднялися ціни на послуги й в Астраханській області.

Цікавим фактом є те, що Чечня, в якій у зв’язку з військовими діями ціна на газ багато років не індексувалася, зараз в найбільшій мірі потерпає від збільшення цін, тому що зараз там відбувається приведення цін до загальних стандартів. Таким чином, зараз підвищення ціни на газ в Чеченській Республіці складає 15%.

Крім вищезазначених підвищень комунальних послуг, з листопада 2014 року буде додана ще одна оплата – за капітальний ремонт багатоквартирного будинку. Планується, що дана ціна буде складатися с розрахунку 6,5 рублів за один квадратний метр загальної площини будівлі.

Слід зазначити, що перераховані підвищення тарифів відбуваються відповідно до російського законодавства, згідно якого вартість на послуги житлово-комунального господарства щорічно мають збільшуватися відповідно до рівня інфляції.

Однак, не зважаючи на постійні підвищення тарифів, мешканці південних регіонів не перестають скаржитися на низьку якість послуг житлово-комунального господарства!

Мовби і газ свій і вимоги МВФ не потрібно виконувати…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.