В Росії руйнують меморіали героям Вітчизняної війни!

25 июля 2014, 18:25
0
22

Вандалізм

У Волгоградській області, в селищі Нижні Барикади, невідомими особами був значно пошкоджений меморіальний комплекс «Острів Люднікова». Даний меморіал носить ім’я героя Вітчизняної війни Івана Ілліча Люднікова, командира 138-ї стрілецької дивізії, яка обороняла зазначене селище в дні Сталінградської битви. За інформацією місцевих мешканців, до даної події можуть бути причетні комунальні службовці, техніка яких була помічена на місті події. Представники місцевої громади, скаржаться на те, що пам’ятник уже тривалий час обслуговується їх власними силами, а працівники комунальних служб не реагують на скарги з цього приводу.

Даний випадок можна вважати актом вандалізму державного масштабу, який свідчить про глибокий занепад у росіян загальнолюдських цінностей та відсутність у них будь-якої поваги до власної історії! Не кажучи про інші народи!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.