Стартувала всесвітня акція «Українки за мир»

23 липня 2014, 12:04
Власник сторінки
1
185

«Українки світу - за мир і незалежність України» - така акція стартувала з ініціативи народного депутата України Ганни Герман.

 УКРАЇНКИ СВІТУ –
ЗА МИР І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ!


Ми, українки світу, на рідній землі і на всіх континентах суші розпочали міжнародну акцію матерів, сестер, дочок, дружин «Українки світу – за мир і незалежність України!».


Ми звертаємося до лідерів країн-гарантів безпеки і незалежності України зробити все для відновлення миру в нашій Вітчизні. Ми виступаємо за негайне припинення вогню, кровопролиття, агресії, і вимагаємо розпочати мирне врегулювання.

Ми звертаємося до президентів усіх держав-гарантів безпеки і територіальної цілісності України, і особливо – до президента Російської Федерації Володимира Путіна, зупинити агресію, докласти усіх зусиль для мирного врегулювання в Україні.

Ми підкреслюємо, що не допустимо подальшої ескалації конфлікту в Україні, подальших провокацій проти нашої держави, загибелі воїнів – наших синів, чоловіків, братів і рідних.

Українки всього світу кажуть рішуче «Ні!» будь-яким проявам сепаратизму, тероризму і агресії проти України.

Ми закликаємо кожну українку, незалежно від того, в якій державі вона проживає, поставити свій підпис під цим зверненням і подати переконливий голос за мир і незалежність України.

Мільйони підписів під цим зверненням стануть ще одним переконливим аргументом для сильних світу цього, будуть яскравим виразом волі матерів, сестер, дружин, дочок усього світу за мир в Україні.


Народний депутат України Ганна Герман

Поставте свій підпис: https://www.change.org/en-AU/petitions/до-лідерів-країн-гарантів-безпеки-і-незалежності-україни-зробити-все-для-відновлення-миру-в-україні  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Герман,Анна Герман,Україна,світ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.