Яценюку вже треба дати орден «За заслуги перед Росією»

7 апреля 2014, 16:35
Владелец страницы
1
53

Яценюку вже треба дати орден «За заслуги перед Росією»

Останні ініціативи українського уряду діють на руку Президенту РФ Володимира Путіна, з цього приводу Яценюку вже треба дати орден «За заслуги перед Росією». Введення ПДВ на лікарські препарати позначиться насамперед на простих українцях. Таку думку висловив у коментарі Forum'у директор аналітичного центру «Діаматік» Юрій Гребенчук.

«В першу чергу це позначиться на українцях. Свого часу Азаров пропонував запровадити ПДВ на ліки, але пропозиція не знайшла підтримки. Я вважаю такі ініціативи неподобством», - сказав Гребенчук.

На його думку, в Україні потрібно дати більше свободи для бізнесу, а не ускладнювати його роботу додатковими податками.

«Начебто як народна влада прийшла, а ведуть себе не кращим чином. Вони мотивують це тим, що швидко потрібні гроші, що казна розкрадена. Тобто повністю повторюють слова Азарова. Замість того, щоб розширювати економічну свободу в країні, уряд починає підвищувати податки. Невже Яценюк не розуміє, як працює економіка», - поставив риторичне питання експерт.

«У свій час в СРСР, коли країна лежала в руїнах, ввели НЕП. Після Французької революції міністр фінансів сказав: Я нічого не можу вам дати, крім свободи, збагачуйтеся. І за кілька місяців економіка піднялася. А у нас то на депозити податок, то на покупку валюти. Я згадую відомий вислів: «Готують революцію генії, роблять фанатики, а результатами користуються пройдисвіти», - зазначив Гребенчук.

Нагадаємо, згідно із Законом «Про запобігання фінансової катастрофи», опублікованого в газеті «Голос України» і набув чинності 1 квітня, вводиться ПДВ в розмірі 7% на операції з постачання ліків.

За оцінками асоціації «Фармукраїна», введення податку на додану вартість на лікарські засоби в Україні може призвести до істотного подорожчання медикаментів і навіть колапсу фармацевтичного ринку країни.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.