Інна Богословська у Шустера назвала Арсенія Яценюка "уродом"

4 октября 2013, 21:25
журналіст
0
538

"Вот урод" - пробубоніла вона собі під ніс, коли той виступав від центрального мікрофону.

Знала б Інна Германівна як позаочі її саму називають. Переважна більшість епітетів і характеристик - якщо не нецензурні, то дуже близькі до того. І взагалі, наскільки вони, ці безсовісні регіонали, остогидли. Як воротить від їх пихатих фізіономій, від тієї хуцпи, що вони безсоромно несуть на ток-шоу. Несила вже чути й дивитися.

Як би хотілося прокинутися одного чудового ранку і ніколи їх більше не побачити. Хіба що в якомусь із звіринців. Ну такі вже дикуни, такі печерні. Неандертальці, шарікови, швондєри. Всі як на підбір. Один Владислав Лук'янов чого вартий. Подивишвся на нього - мимоволі згадуєш "Собаче серце".

А Інні Германівні б - мітлу та ступу. Теж відомий казковий персонаж вимальовується. Навіть без гриму дуже схожа. Ну така вже "гарнюня".

Та вся партія регіонів - це суцільна повтора. Совкова, дурна, антиукраїнська. Вона викривляє реальність, перетворюючи на жах. А ми, нещасні, в цьому повсякденному кошмарі живемо, чорт їх усіх забирай. Коли ж це нарешті вже закінчиться! Щоб вона, погань, луснула...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.