Інтернет знищить все живе на Землі

3 октября 2013, 16:56
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
214
Інтернет знищить все живе на Землі

Приїхав сьогодні у рідні палестини привітати бабусю з днем народження

Рівне зустріло, на диво, хорошою погодою (коли виїзджав з Києва - бачив сніг) і привітною продавщицею квітів, яка каже: "Ну, давайте я вам тут ще отой бантік причіплю, безплатно, це бонус, бо скідку зробить більш не можу, давайте, мужчина, а шо, хіба не красіво з бантіком?".
...Моя дорога бабуся Жанна Іванівна святкує сьогодні свої 74. Вона дуже красива і енергійна. А ще - прогресивна: нещодавно навчилася читати смс. Правда, до всесвітньої мережі ставиться з насторогою, каже: "Интернет уничтожит всё живое на земле". Через вік, незважаючи на красу і справжній жіночий шарм, чомусь дуже комплексує. Пам'ятаю, рівно 6 років тому її вітає по телефону подруга молодості, я сиджу поряд і несамохіть слухаю: "Представляешь, дорогая, встала утром, смотрю в окно и вижу: дождь, холод, ветер, грязь, все такое серое... Смотрю и с ужасом думаю: сорок восьмая осень... А потом: тьфу, дура, какая сорок восьмая?! Шестьдесят восьмая-то! Меня и сорок восьмая расстроила, а шестьдесят восьмая - так совсем...".
У неї цікава непроста доля, про яку варто написати книгу. І я це зроблю. Народилась на Луганщині, далі Рівне-Львів-Дніпропетровськ-Черкащина-знову Рівне. Все життя працює у транспортній галузі: школяркою ходила в гурток юного залізничника, згодом технікум і так далі... Почесний залізничник України. За це отримує гігантську надбавку до пенсії аж у ...100 гривень.
Справжня жінка. Ніколи не вийде з дому навіть у двір годувати бездомних котів без укладки і макіяжу. Якось почув від неї: "Я же в троллейбусе буду ехать! Надо губы подкрасить".
Дуже сварить мене за зовнішній вигляд: "Это так, как ты, без носков, после войны ходили самые убогие - у них носков не было", "У тебя такая курточка куцая и застиранная, вроде уже трое в ней умерло", "Ты же ноги и одно место себе простудишь - дырки в штанах ветер продувает"..,
Носила чоловікові передачі в тюрму, сама виховуючи сина. Як на мене, це момент показовий.
Палка комуністка. Мріє про реставрацію Радянського Союзу. Очолювала "Общество борьбы за трезвость" Рівненського ж/д вокзалу у період сухого закону. Слухати її коментарі до "Шустер-лайв" - неймовірне задоволення!
Але мені вдалося трохи вплинути на її світогляд. Коли сказав їй, що за Ляшка буде краще, як за Брєжнєва - за Компартію вона вже не голосувала.
Я не завжди розумію її, а вона - мене. Але для того, щоб любити, не обов'язково розуміти. Я дуже люблю свою бабусю Жанну і молю Бога про те, щоб бачити її посмішку ще багато років!)))

Андрій Лозовий,
Заступник Лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВР,РПЛ,Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,день народження,інтернет,Рівне,"Шустер-лайв",Брєжнєв,Жанна Іванівна,Радянський союз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.