Янукович і сеньйорита Прим

21 августа 2013, 16:20
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
221

Згадалася комічна передвиборча історія

Пам'ятаєте, за півроку довиборів у всіх областях людей на вулицях опитували, чи вважають вони, що треба нові лідери, чи чули вони, хто така Наталія Королевська, чи знають про партію "Україна-вперед!" і т.д.
Так от, підходить в Запоріжжі на вулиці жіночка до чотирьох дівчат і питає: "А Вы слышали о таком новом лидере как Наталья Королевская?".
Перша: "Нет, не слышала."
Друга: "Нет."
Третя: "Нет, а кто это?"
Четверта: "Вот дуры, как это вы не слышали? Это ж знаменитая Наташа Королевская, она поет: "Маленькая страна... Маленькая страна..."

P.S. До речі, якраз тоді у квітні 2012 (коли горе-соціологи малювали цьому проекту 4% і більше) поспорили ми з одним мастодонтом політтехнологій про результат Королевської на виборах на пляшку Hennessy V.S.O.P. Він досі не віддав.

Андрій Лозовий,
Заступник Лідера Радикальної партії Олега Ляшка


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,ВР,парламент,РПЛ,Радикальна партія,Україна-Вперед,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,Запоріжжя,соціологи,Наталія Королевська,сеньйорита Прим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.