Українцям живеться так «добре», що вони все частіше стали «зазирати до чарки»

25 апреля 2013, 06:34
0
243

У той час, як Азаров і команда «реформаторів» Януковича звітує про «покращення життя вже сьогодні», українська нація спивається і поступово вимирає.

 За статистикою Всесвітньої організації здоров’я, за рівнем споживання алкоголю Україна за минулий рік піднялася на одну позицію вище. Зараз за цим показником вона займає п’яте місце у світі. Крім того, за рівнем смертності від цього соціального недугу – є другою у Європі.

Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм, нація, яка вживає в рік понад 8 літрів чистого спирту на душу населення, вважається вмираючою. Українці ж, за підрахунками експертів, за рік вживають 15,6 літрів чистого спирту на душу. Ситуація погіршується з року в рік.

За словами глави парламентського комітету з питань охорони здоров’я Тетяни Бахтеєвої, сьогодні від алкоголю залежать від 1,2 до 1,5 мільйонів українців. За даними Держстату України, у минулому році українці витратили на алкоголь та цигарки більше, ніж на освіту та одяг.

Зростання споживання алкоголю має негативні наслідки для майбутнього нашої країни. Це збільшення смертності, зростання злочинів та нещасних випадків, а також зниження рівня культури та освіченості.

Саме тому партія «УДАР», пропагуючи здоровий спосіб життя, підтримуватиме ініціативи, спрямовані на зменшення споживання в Україні алкоголю, тютюну та наркотиків.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: УДАР Віталія Кличка,покращення життя вже сьогодні.,Ткачук,алкоголізм,уряд Азарова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.