Ніжинська міська рада припинила повноваження мера-хабарника

23 марта 2013, 19:18
Владелец страницы
Журналіст
0
181
Ніжинська міська рада припинила повноваження мера-хабарника

Вчора сесія Ніжинської міської ради тридцяти двома голосами припинила повноваження мера-хабарника.

Саме 22 березня був зачитаний повний текст Ухвали Апеляційного суду Чернігівської області, на якому, дорерчі, вже екс-мер був відсутній.

В цей же день секретарем ради було отримано повний текс цієї Ухвали і на сесії її було зачитано присутнім депутатам. Своїм рішенням, депутати прийняли її до відома, припинивши повноваження мера і поклали виконання обов’язків міського голови на секретаря ради Олега Кірсанова. Причиною такого негайного прийняття рішення є вимоги антикорупційного закону - у триденний строк звільняти з роботи посадових осіб, після проголошення відносно них обвинувального вироку. Стало відомо, що будучи вже засудженим М. Приходько тисне на працівників виконкому, намагаючись розподіляти бюджетні кошти. Та нього вже ніхто не звертає уваги.   

 Прикро усвідомлювати, що останні два роки всі потуги мера Приходька були спрямовані не на вирішення на­гальних міських проблем, а виключно на спроби за будь-яку ціну уникнути відповідальності за скоєний тяжкий посадовий злочин. Користуючись своїм посадовим становищем, вже тепер екс-мер змушував частину по­садових осіб виконкому грати з пра­восуддям на своєму боці. Ці посадовці на наполегливе прохання Приходь­ка були змушені відвідувати судові засідання та створювати там ілюзію невинуватості мера. Доходило навіть до смішного, коли водій виконкому, щоб зменшити роль міського го­лови в управлінні містом у суді на­зивав Приходька просто старшим машини.

Інтригами, плітками, підлабузництвом та брехнею останнім часом були оповиті владні коридори у Ніжині. Громада Ніжина має велику надію, що це все піде у минуле разом з не дуже вдалою для міста епохою М.В. Приходька.

Але засуджений екс-мер не хоче заспокоюватись. Від посадових осіб виконкому достовірно ста­ло відомо, що М. Приходько напередодні про­голошення виро­ку, вийшовши з лікарняного, зно­ву пішов у чергову щорічну відпустку. Нагадаємо, чи­тачам, що мер в грудні вже ходив у відпустку, яка три­вала майже два місяці. При цьо­му М. Приходько отримав понад 40 тисяч гривень оздоровчих та інших виплат. Те­пер, вже будучи засудженим, він хоче знову отри­мати оздоровчі, сума яких для пересічного ніжинця виходить за рамки здорового глузду.

В цю ситуацію втрутилися депута­ти Ніжинської міської ради та стали на заваді такому свавіллю і в порядок денний позачерговій сесії, своїм рішенням скасували розпорядження вже засудженого міського голови яким він пішов у відпустку, а отже і унеможливили виплати оздоровчих меру-хабарнику.

Сподіваємося, що тепер влада в Ніжині працюватиме у законодавчому полі, а в місті нарешті буде  наведено порядок. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Рада,Ніжин,мер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.