Художнику і королі покірні

14 января 2013, 13:59
журналіст
0
165
Художнику і королі покірні

Єлизавета II днями просиджувала у майстерні художника, щоб він написав її крихітний портрет. Чи зміг би піти на такий подвиг Віктор Федорович, якби його зробили королем?

Цей чувак не вилазить із моєї голови кілька останніх днів. І все через Неї. Люсьєн Майкл Фрейд, онук Зигмунда Фрейда, намалював портрет, від якого я в захваті.

У 2011 році художник вимагав у королеви Єлизавети ІІ приїжджати до нього у скромну майстерню, довго і нудно позувати і обов'язково у короні. Фрейд сам вибирав розмір портрету 40х60 см.

Ми звикли, що королівських осіб малюють на великих холстах. Портрет Єлизавети ІІ виглядає курдуплем навпроти Людвіга XVI.

На полотні для королеви замало місця, її обличчя стискають рамки. Розмір у цій роботі найважливіший. Художник показав таким чином, як він ставиться до влади. Він показав, що влада залишає мало місця для індивідуальності.

Королева мала б відчути приниження через таке ставлення художника. Однак вона й досі пишається, що її намалював сам Фрейд, один із найуспішніших художників Великобританії. Королева прийняла цю роботу і часто її експонує.

А тепер уявіть, що Віктор Янукович приїжджає у майстерню до Івана Марчука і годинами позує йому для портрету розміром 40х60 см. Важко, правда?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: королева Великобританії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.