Прокуратура наполягає на 11 роках позбавлення волі Ніжинському меру

26 ноября 2012, 11:43
0
369
Прокуратура наполягає на 11 роках позбавлення волі Ніжинському меру

Прокуратура Чернігівської області знову просить покарати ніжинського мера позбавленням волі на 11 років.

24 листопада закінчився термін оскарження вироку щодо ніжинського мера хабарника М.В. Приходька. Нагадаємо, що Новозаводський районний суд міста Чернігова засудив цього посадовця до шести років позбавлення волі. Як стало від одного з учасників кримінальної справи свою апеляцію подав сам мер Приходько, який так і не визнав свою вину і надіється на те, що апеляційний суд Чернігівської області його виправдає, а кримінальну справу закриє.

На м’якість вироку надіслали свої апеляції дві сторони: особа, яку визнано потерпілим – київський підприємець Валерій Макарук та представник державного обвинувачення, прокурор, що приймав участь у розгляді справи судом першої інстанції Віктор Євхименко. При цьому за наявною інформацією потерпілий просить апеляційний суд призначити М.В. Приходьку покарання в межах інкримінованої статті КК України, тобто у межах від 8 до 12 років позбавлення волі.

Прокуратура Чернігівської області більш категорична у своїх вимогах і знову наполягає на призначенні покарання ніжинському меру у вигляді покарання позбавлення волі на 11 років та негайної зміни запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту, конфіскацією всього майна та позбавлення 5 рангу посадової особи органу місцевого самоврядування.  Саме таку міру покарання меру Приходьку просив прокурор і під час судових дебатів.

На думку прокурора суд не врахував декілька важливих обставин та не правильно застосував пом'ягкшуючі обставини. І як результат судом було постановлено дуже м'яке покарання. Зокрема прокурор зазначив, що хабарництво підриває авторитет державного апарату і що засуджений М.В.Приходько займає відповідальне становище є Ніжинським міським головою тобто головною посадовою особою територіальної громади Ніжина. 

Незабаром стане відомо дату на коли суд апеляційної інстанції призначить розгляд цієї резонансної кримінальної справи, а згідно кримінально-процесуального законодавства у нього є для цього лише два місяці.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.