Безпритульний офіцер - армія по-українські!

6 августа 2012, 10:52
Владелец страницы
Ветеран ЗС України
0
605
Безпритульний офіцер - армія по-українські!

Злочинна бездіяльність керівництва Міноборони гонить безквартирних військових під стіни Міністерства оборони за місцем постійної прописки.

У зв’язку з тим, що не виконуються протокольні рішення Міністра оборони України щодо врегулювання питання стосовно тимчасового проживання у гуртожитку Київського національного університету ім. Т. Шевченка сімей військовослужбовців ЗСУ до отримання ними житла, а також виконання зобов’язань, які взяло на себе Міноборони щодо відселення сімей військовослужбовців із зазначеного гуртожитку, в разі подальшої бездіяльності високопосадовців Міноборони, безквартирні військовослужбовці та ветерани ЗСУ у День Державного Прапора України (23 серпня 2012 року) разом із родинами прийдуть до Міністерства оборони (пр-т Повітрофлотський, 6) для подальшого проживання за місцем постійної прописки.
              Військовослужбовців, на разі, збираються підтримати інші військові безхатченки Київського гарнізону та студенти КНУ ім.Т. Шевченка під керівництвом Студентської ради студмістечка.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Недвижимость,Минобороны,аренда,квартира,МОУ,бомж,бездомные,военные,офицеры,Саламатин,Ломоносова 45,военбомж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.