В Україні ініціювали створення громадської мережі «Український дім».

13 июля 2012, 10:15
0
432

Акції протесту захисників української мови трансформується у громадську мережу "Український дім".

      Сьогодні стало відомо, що один із голодуючих перед «Українським домом» Р. Секела припиняє свою форму протесту та разом з іншими мітингувальниками переходить до більш дієвого способу спротиву діям влади. Один з перших кроків - формування громадянської мережі «Український дім», завданням якої стане боротьба за українську мову по всій Україні. 

         Зокрема Руслан Секела заявив «Я припиняю голодувати та разом із моїми побратимами оголошуємо про перехід до іншої форми протесту, а саме - до створення по всій Україні громадянської мережі «Український дім», для боротьби з режимом Януковича та захисту української мови». 

     Як повідомили учасники акції, дана форма спротиву себе вичерпала та перестала бути протестом у повному розумінні цього слова. «Ми вважаємо, що акція повинна трансформуватись у більш активну форму опору діям влади. Сьогодні на позиціях голодувальників та учасників, від їхнього імені, почали спекулювати різні політики і від влади, і від опозиції.»

        Учасники акції протесту під «Українським домом» довели, що українські громадяни здатні самостійно, без участі політиків, об’єднуватись та боротись з режимом за свої конституційні права.

Приміром, Руслан Секела наводить дві причини, чому він вирішив змінити свою форму протесту:

1. Акцію перевели у формат «концерту», вона стала культурологічною та перестала реалізувати основне завдання – максимально мобілізувати українців для боротьби за мову.

2. На акції почали спекулювати та використовувати її ідею захисту мови у власних цілях люди від влади та опозиційні політики.

«Я не хочу, щоб мої переконання, мою віру та принципи людей, що тут стоять за мову, використовували для боротьби Партії Регіонів проти опозиції. Заяви оргкомітету акції про ультиматум опозиції – це типовий приклад , як «регіонали працюють» на пониження рейтингу опозиції, а маніпуляції з оприлюдненням списків голодувальників повністю дискредитують оргкомітет акції, перетворюють світлу ідею боротьби на балаган» - повідомив Р. Секела.

Також він наголосив, що патріотична громадянська мережа «Український дім» буде аполітичною, вона складатиметься лише з простих громадян, котрих не потрібно переконувати виходити на протест під чиїмись гаслами. Основне завдання громадянської мережі буде максимальна мобілізація людей на боротьбу з режимом Януковича.

«Люди, патріоти своєї країни, сьогодні повинні самоорганізуватися та чинити спротив режимові Януковича. Декілька голодуючих під «Українським домом» не зупинять руйнівної сили вихору під назвою «Партія Регіонів». Треба розуміти, що мільйонні протести складаються з одиничних «ні». Тому прошу всіх натиснути «кнопку «ні» с своєму серці та зупинити програму неминучої загибелі української мови та української держави» - додав Р. Секела. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.