ВК «Наступ» заснував рух опору диктатурі Московського патріархату в Україні.

30 марта 2012, 10:49
0
952

Російська православна церква хоче усунути Митрополита Володимира від керівництва УПЦ МП.

  Чергові Всеукраїнські збори православної громадськості України, котрі відбулись в понеділок, в Києві, засвідчили, що в стінах УПЦ МП точиться справжня жорстока війна за керівництво церквою.

               Зважаючи на стан здоров’я Митрополита Володимира, постійні агресивні заяви з боку московських поплічників Кирила про його «недієздатність» є прямим доказом того, що проросійські церковники хочуть будь-яким способом усунути його від управління УПЦ МП та таким чином позбавити церкву її незалежного статусу. Виглядає так, що Митрополит Володимир став для цих московських попів справжньою  перешкодою у їхньому плані підкорення УПЦ. От вони і «бісяться», по-іншому й не скажеш, бо як ще розтлумачити зовсім не духовні заяви делегатів промосковських братств, де вони розкритикували прагнення Митрополита Володимира до незалежності від Російської православної церкви. На їхню думку, Митрополит Володимир хворий до такої міри, що вже не здатний самостійно приймати рішення, він повинен «підпорядковуватись рішенням синоду під керівництвом митрополита Агафангела». Так, зокрема  голова громадської організації «Народний собор України» Ігор Друзь заявив, що  Митрополит  Володимир особисто очолює автокефальне лобі в УПЦ МП, а його дії вводять вірних церкви «в заціпеніння». 

            Як заявив голова ВК «Наступ» Р. Секела «Правильніше буде сказати, що  дії Митрополита, котрий 20 років підтримував нестабільний церковний мир, швидше вводять в заціпеніння саме проросійських прислужників Кирила, яким ніяк не вдається здійснити свої плани в Україні, а тверда позиція очільника УПЦ МП змушує їх постійно шукати  більш вишукані спроби перевороту в церкві.  

            Також Р. Секела повідомив «На засіданні правління ВК «Наступ» було  засновано громадський рух опору диктатурі Московського патріархату в Україні. Ми не дозволимо Кирилу здійснювати план російських спецслужб по захопленні влади в Україні під назвою «Русский мир».  Ми повинні  захистити українську православну церкву та її митрополита, захистити її парафіян і тим самим захистити Україну.»

 

Бажаючих приєднатися до громадського руху опору диктатурі  Московському патріархату просимо звертатись

 за  тел.: +38 067 314 44 05. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.