Рейдерське захоплення УПЦ МП

22 февраля 2012, 20:46
0
626

Звернення до всіх небайдужих

Президенту України  Януковичу В.Ф.

Прем’єр-міністру України Азарову М.Я.

Керівникам Управління Служби Безпеки України

Генеральній Прокуратурі України

Голові ради національної безпеки

 та оборони України Клюєву А. П.

 

ЗВЕРНЕННЯ

              У  лавах УПЦ МП відбувся заколот, спроба рейдерського захвату церкви поплічниками московського патріархату, замах на святая - святих  - самостійність УПЦ МП. Ми звертаємось до Президента України, до силових структур та прокуратури  із вимогою негайно втрутитись у дану ситуацію, яка несе загрозу для всього православного населення України.

              Вчора в Києві відбулася нечувана за своєю брутальнісю подія: всупереч рішенню Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира про скасування засідання Священного Синоду, призначеного без його благословення Одеським митрополитом Агафангелом, члени Синоду все ж зібралися для проведення консультацій у зв'язку з ситуацією, що склалася. Головував Митрополит Агафангел, який  належить до тих, хто сповідує необхідність більшого зближення із Російською православною церквою. Він є провідником ідей глави РПЦ Кирила в Україні, а також обстоює запропоновану ним концепцію Русского мира, до якого, за версією Кирила, має належати і Україна. Ось як в 2009 році він говорив про недоцільність автономії Української православної церкви: "Виступати за автокефалію УПЦ - означає бути на боці ворогів і недоброзичливців православ'я. Тому потрібно чітко заявити: єдність УПЦ з церквою-матір'ю - РПЦ - є непорушною і незмінною істиною. Будь-яка спроба відділення від РПЦ завжди буде богопротивним розколом". Тому сьогодні, користуючись хворобою митрополита Володимира, Одеський митрополит Агафангел  провів бандитське засідання у закритому режимі, створивши комісію,  якій належить, увага, внести зміни до статуту УПЦ МП.  В складі комісії опинилися ієрархи, що не раз виступали з проросійськими заявами: митрополит Донецький Іларіон, який її очолив, і ректор Почаївської духовної семінарії архімандрит Нафанаїл.  Тобто, перемогли прихильники промосковського курсу українського православ’я. Саме вони й готують зміни статуту, за якими керівництво нашою, і поки доволі незалежною церквою, цілковито перейде до Московського патріарха.

               Все це чітко спланована схема знищення самостійності православної церкви, де кінцева мета  - майбутні вибори першоієрарха УПЦ МП.  Рішення про призначення митрополита Павла керуючим Київською єпархією не відповідає канонам, оскільки митрополит Володимир живий і саме він вважається керуючим єпархією. Делегувати свої повноваження може лише він сам , а зараз це зробили за нього,  влаштувавши рейдерське захоплення у церкві з  єдиною ціллю: забрати владу у митрополита і очолити УПЦ МП.

Тому , я закликаю всіх небайдужих громадян, усі релігійні конфесії, усі громадські організації та політичні партії  об’єднатись та захистити церкву від рук Московського патріархату. Сьогодні необхідно зупинити цю проросійську імперію зла,  не дозволити  патріарху Кирилу «під диктовку» здійснювати план російських спецслужб по захопленні влади в Україні під назвою «Русский мир», заборонити іноземній державі керувати душами православних вірян в Україні. Я закликаю захистити українську православну церкву, захистити її парафіян і тим самим захистити Україну.

 

 

Голова ВК «Наступ» Р. Секела.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.