Дядя Ваня, або свавілля Укрзалізниці та бездіяльність Прокуратури

7 мая 2011, 15:55
Владелец страницы
0
725

Почалось все з того, що я зі знайомими їхав поїздом на західну Україну. В нашій «купешці» (в лапках тому, що їхали ми плацкартом) сидів «піддатий» чоловік на ім’я Іван, якого ми охрестили «дядя Ваня».

Був абсолютно спокійним, нікого не зачіпав, громадський порядок не порушував. Трохи пізніше ми помітили, як до нього підійшов провідник і щось запитав (мабуть квиток?), і після цього вони посварились.

Публікація має багато відсканованих документів, тому зручніше буде переглянути на моєму блозі: Дядя Ваня, або свавілля Укрзалізниці та бездіяльність Прокуратури
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Укрзалізниця,МВС,генеральна прокуратура,начальник,Кабінет Міністрів,менти,Богданович Андрей Яковлевич,менты,Богданович,свавілля,Кабмін,Міністерство транспорту та зв'язку,КМУ,поїзд,бєспрєдєл,Міністерство внутрішніх справ України,Іванько О. В.,Горілей С. В.,дядя Ваня,Київська прокуратура,Кондратюк О. І.,Кравченко О. О.,Мінтранс,Онищенко С. В.,пасажир,пасажир Іван,провідник,Транспортна прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.