Помер голова Чернівецької обласної ради

15 февраля 2011, 20:00
економіст, міжнародні відносини
0
1172

Дві смерті високопосадових осіб в один день


15 лютого 2011 року померли начальник Головного управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА Олег Надточій та голова Чернівецької обласної ради Василь Ватаманюк.

На 39-му році пішов з життя Олег Михайлович Надточій - начальник Головного управління агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації, депутат Чернівецької обласної ради VI скликання.

Причиною смерті чиновника став серцевий напад.

З липня 2008 року Олег Надточій обіймав посаду начальника Головного управління АПК Чернівецької ОДА. До цього він працював заступником голови Новоселицької РДА.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів доручив низці губернаторів притягнути до дисциплінарної відповідальності посадовців, які допустили зростання цін на продовольчі товари.

Зокрема, у Чернівецькій області винними у зростанні цін оголосили заступника голови ОДА Франца Федоровича та начальника Головного управління агропромислового розвитку ОДА Олега Надточія.


На 65-му році життя помер голова Чернівецької обласної ради Василь Ватаманюк, якого з гострим сердечним нападом госпіталізовано до реанімації, де він і помер. За попередніми висновками лікарів у колишнього директора цегельного заводу стався інфаркт. Василь Ананійович Ватаманюк був обраний головою Чернівецької обласної ради у листопаді 2010 року. Член Партії регіонів.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.