Лікарня ім. Мечникова зустрічає російського окупанта георгіївськими стрічками

15 марта 2014, 17:30
журналіст
0
364

Готується вивісити російський триколор?

У фойє адміністративного корпусу Комунального закладу "Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова" (головлікар - депутат облради Сергій Риженко) на стіні біля ліфтів висить величезний фотоплакат, на якому зображені ветерани війни з георгіївськими стрічками на лацканах.

Ці стрічки - мало того, що чужий для України, імперський символ, так ще й використовується проросійськими бандитами, сепаратистами, тітушками, які зараз тероризують населення і дестабілізують ситуацію в Україні.

Люди з георгіївськими стрічками здійснюють систематичні напади на українців з національною українською символікою. Вони б'ють і ВБИВАЮТЬ українських громадян, які беруть участь в антивоєнних мітингах, співають український гімн та виступають за територіальну цілісність країни.

Отже, на георгіївських стрічках - КРОВ і СМЕРТЬ українців. Використання цих стрічок в будь-якій агітаційній чи рекламній продукції - наруга над пам'яттю загиблих і постраждалих. Це кощунство і неприпустимо зі всіх точок зору - ідеологічної, історичної, морально-етичної . Тим більше в медичному закладі.

Зараз георгіївська стрічка - це антиукраїнський символ російської агресії, російського імпер-шовінізму та фашизму, який суне ордою на нашу країну плюндрує українську землю. Це символ жорстокості, насильства і терору.

Ветерани, які на фото, пройшли ВІЙНУ і лишилися ЖИВІ! А українці зараз в МИРНИЙ час ГИНУТЬ від рашистів з георгіївськими стрічками!

Якщо "Мечникова" поважає українців та державний суверенітет України, а також співчуває загиблим та пораненим від рук носіїв георгіївських стрічок, то лікарня має зняти цей фотоплакат.

Якщо цією світлиною підкреслюють шанобливе ставлення до ветеранів, то нехай її місце займе інша -  з ветеранами без антиукраїнських символів та з українським прапором.

На звернення й заклики з цього приводу керівництво закладу відповідає глузливими відмовами. Готуються до зустрічі російських окупантів?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.