Російські військові в Криму - це вже не провокація, а окупація

1 марта 2014, 11:39
журналіст
0
215

Треба називати речі своїми іменами і діяти відповідним чином.

Російські військові в Криму -  не провокація, а окупація, яка потребує рішучої відсічі. Провокація - це коли якийсь БТР несанкціоновано висунувся бодай на метр за ворота чаcтини дислокації.

Коли ж озброєні автоматами й гранатометами люди в уніформі захополюють будівлі парламенту та ради міністрів, аеропорти, телебачення та інші важливі об'єкти і ходять у повній бойовій амуніції по вулицях, коли цілі колонни військової техніки росії безперешкодно пересуваються Кримом, коли військовиків без кінця десантують літаками, то це вже не провокація, а оголошення війни!

Якщо конфлікт не вирішується дипломатичним шляхом, позаяк на заклики росія не реагує, значить потрібно вживати інші кроки. Але неодмінно спільно з ООН, ЄС - звертатися за допомогою до країн-гарантів державного суверенітету України - США, Великої Британії; НАТО. Треба запрошувати миротворчі контингенти.

Зволікання з вирішенням проблеми розпалюватиме сепаратистські рухи в інших регіонах. Якщо сподіватися, що конфлікт сам розсмокчеться, можна дочекатися російських десантників й танків у Луганську, Донецьку, Харкові тощо.

Вони окуповуватимуть Україну, а ми маємо не піддаватися на провокації і тільки спостерігати за цим? Ну і ще просити путіна припинити. А якщо не схоче, то що тоді?

Військову інтервенцію треба душити у зародку, на початкових її стадіях. Зараз і негайно. Скільки і чого ще чекати?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.