Сафарі на бандюковича

22 февраля 2014, 16:51
журналіст
0
162

Своєю ідіотською заявою про небажання йти у відставку та іншу хєрню цей тупий дебіл відкрив сезон полювання на самого себе.

Своєю ідіотською заявою про небажання йти у відставку та залишати Україну, а також іншу хєрню, цей тупий дебіл відкрив сезон полювання на самого себе. Виграє той, хто першим доставить його на Майдан. В будь-якому вигляді - або в ланцюгах та з фінгалами й у клітці, або з кулею в лобі. Не хоче йти у відставку - нехай забирається до пекла! ВІД-ПЛА-ТА!! ЗЕКУ - СМЕРТЬ!!!
Світлина: Своєю ідіотською заявою цей тупий дебіл відкрив сезон полювання на самого себе. Виграє той, хто першим доставить його на Майдан. В будь-якому вигляді - або в ланцюгах та з фінгалами й у клітці, або з кулею в лобі. Не хоче йти у відставку - нехай забирається до пекла! ВІД-ПЛА-ТА!! ЗЕКУ - СМЕРТЬ!!!
Цього скота вже нічого не виправить. Він так нічого й не зрозумів. І каятися не збирається. Ну, сволота...  Нелюд! Люцифер! Здохни, падло!!! Нехай синочки могилу риють...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.