Янукович хоч і легітимний Президент, але антинародний і антиукраїнський

20 февраля 2014, 19:48
Владелец страницы
кандидат медичних наук, головний лікар Вінницького онкологічного диспансеру, Голова правління ГО "Асоціація онкологів Поділля"
0
214

Питання, на якому загострює увагу Янукович, що він легітимний Президент, сьогодні вже нікого не цікавить

Після подій останніх діб в Україні, я впевнений, режим вже приречений. Питання, на якому загострює увагу Янукович, що він легітимний Президент, сьогодні вже нікого не цікавить. Ніхто навіть не згадує наскільки він легітимний - ті численні фальсифікації на виборах зараз здаються дрібницями. Сьогодні претензії до нього набагато серйозніші – він довів України до краху, він довів суспільство до економічної прірви і, що найстрашніше, до громадянської війни. Те, що відбувається сьогодні у нашій колись мирній країні не можна було уявити й у страшному сні. І те, що він заявляє опозиціонерам-політикам про свою легітимність є банальним заговорюванням основної теми. Якщо Президент має хоч краплину здорового глузду, він повинен оголосити дострокові президентські та парламентські вибори. У протилежному випадку ми все одно прийдемо до цього, але іншим шляхом – шляхом сотень і сотень жертв.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.