Бурбела - не Мандела

12 февраля 2014, 16:32
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
162
Бурбела - не Мандела

Геть політичні репресії!

Неграм більше повезло,
Був у них Мандела,
А у нас при владі зло,
Ще й суддя - Бурбела...

Друзі, прошу вас завтра, 13 лютого, о 10.00 разом зі мною прийти підтримати борців із режимом Януковича - "васильківських терористів" Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпару.

Будемо пікетувати Вищу Кваліфікаційну Комісію Суддів (м. Київ, вул. Механізаторів 9), де в цей час буде розглядатись дисциплінарне провадження стосовно судді Києво-Святошинського райсуду Юрія Бурбели.

Цей подонок з грубими порушеннями закону засудив до 6 років кожного з васильківських героїв. Кожен з них і так просидів вже понад 2,5 роки, а на волі їх чекають дружини, діти, бойові побратими...

До речі, розгляд дисциплінарного провадження Бурбелою відбуватиметься за скаргою Уповноваженного з прав людини Валерії Лутковської в інтересах Мосійчука, Бевза та Шпари.

Хто не зможе прийти - поширте інформацію. Дякую.

Свободу політв'язням!

Андрій Лозовий,
єдиний опозиційний кандидат у 94 окрузі,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.