Я маю нагадувати про істину усім – і тим, хто заперечує її

12 февраля 2014, 14:30
Издатель.
0
160
Я маю нагадувати про істину усім – і тим, хто заперечує її

Депутат Ірина Фаріон попросила видавця Юрія Шеляженка не надсилати їй просвітницькі видання. У проханні відмовлено (листування)

Видавець Юрій Шеляженко регулярно розсилає народним депутатам України просвітницькі видання суспільно-політичного та літературно-художнього змісту. На початку 2014 року всі депутати отримали в подарунок книжку "Мій Євромайдан". Кілька депутатів подякували за подарунок, а от Ірина Фаріон засвідчила своє невдоволення.

"Повертаю вам брошуру "Мій Євромайдан" - написала вона у листі від 30 січня 2014 року,- "Прошу не надсилати мені більше ані книжок, ані брошур, ані газети "Правдошукач".

Прохання пані Фаріон було уважно розглянуте. За результатами розгляду направлено листа про відмову в задоволенні прохання:


Шановна Ірино Дмитрівно!

Розглянувши Ваше прохання не надсилати Вам більше ані книжок, ані брошур, ані газети «Правдошукач», висловлене у листі вих. № 340-2/284 від 30 січня 2014 року, змушений відмовити у задоволенні такого прохання з наступних причин.

По-перше, альтруїстичною метою моєї видавничої діяльності є розвиток та поширення всезагально значущих ідей креативного ідеалізму та індивідуалізму. Однією з цільових аудиторій для цього я обрав народних депутатів України і відмовлятися від свого вибору не збираюся. Тим більше, що у нерозсудливих публічних виступах таких діячів, як Ви, ці ідеї здавна спотворюються та дискредитуються. Наприклад, Ви називаєте себе індивідуалістом, але для Вас нація первинна і особистість похідна, тому насправді Ви соціаліст; також Ви називаєте себе ідеалістом, але для Вас боротьба первинна і творення похідне, тому Ви насправді матеріаліст. Я маю нагадувати про істину усім – і тим, хто заперечує її.

По-друге, було б несиметрично з мого боку припинити публічні виступи, поки Ви продовжуєте виступати публічно. Я постійно читаю Ваші виступи в стрічках новин, у соціальних мережах, в друкованих виданнях, бачу і чую їх в ефірі та зі сцени Євромайдану, отримую в подарунок на вулиці у роздаткових матеріалах Вашої партії ВО «Свобода». Ви доносите до мене свої думки десятками різних каналів комунікації, тож не дивуйтеся, що я віддячую Вам тим самим.

По-третє, я маю природне право на вільне самовираження, реалізація якого в Україні гарантована статтею 34 Конституції України, статтею 1 Закону України «Про звернення громадян», а також Вашим обов’язком як народного депутата України розглядати мої звернення відповідно до ч. 2 ст. 7 Закону України «Про статус народного депутата України». Таким чином, відмова в задоволенні Вашого прохання є не просто моїм волевиявленням, а моїм законним волевиявленням.

Користуючись нагодою, бажаю Вам успіхів у самовдосконаленні.

З повагою,

Видавець Шеляженко Ю. В.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.